Mladší přípravka B (U8)0-2Sokol Bílá Hora
 S hratelným soupeřem z Bílé Hory jsme doma neuspěli.

Datum a čas:10.10.2008 16:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Sestava:Chrdle, Rücker, Selinger, Trojan, Jareš, Chundela, Matyáš J., Matyáš V., Novák, Ječný, Mls, Novotný, Mainolfi, Holzel, Poláček

Přední Kopanina - (BOB) Po drtivé prohře 13 : 0 (3 : 0) od Sk Střešovice 1911 „B“, kde nás skoro sám porazil jeden hráč soupeře (zařídil 9 branek), nás čekal papírově lehčí soupeř – Bílá Hora.

Předpoklady se vyplnily. Od úvodního hvizdu se hrál vyrovnaný zápas s mnoha souboji uprostřed hřiště. Mírnou převahu měli starší hráči soupeře, ale do pořádné šance jsme je nepustili. Naopak jsme to byli my, kdo mohl jít do vedení. To by ale po námi rozehraném rohu nesměl rozhodčí- amatér (delegovaný rozhodčí se nedostavil a tak se role ujal ochotně pan Chundela) přehlédnout evidentní ruku v pokutovém území hostí, za což se měla kopat penalta. Poločas skončil zaslouženě bez branek. Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu. Mnoho soubojů o míč a plno nepřesností. Bohužel chyby rozhodují takovýhle zápasy. Po špatném odkopu a špatném přistoupení šel na našeho brankáře kapitán soupeře úplně sám a nezaváhal. Poté jsme se začali tlačit více dopředu, ale nedařilo se nám přejít v souboji jeden na jednoho a tak jsme se do šancí moc nedostávali. Poté jsme z brejku inkasovali podruhé. Do konce zbývalo ještě dost času. Snažili jsme se zatlačit soupeře před jejich vápno. Dařilo se nám to, ale soupeře jsme moc neohrozili. Zápas jsme prohráli 0 : 2. Názor trenérů: Petr Linx: „Zápasu by slušela remíza. Hráli jsme vyrovnanou partii proti starším klukům, ale chybí nám ještě plno zkušeností. To se nejvíce projevilo v inkasovaných gólech. Jsem přesvědčen, že v jarní odvetě Bílou Horu porazíme. V zápase jsem byl nespokojen s přístupem. Soupeř vítězství urval bojovností a vůlí. Na tom musíme více zapracovat. Přestáváme už brát béčko mladší přípravky jako školku. Začneme koncepčně pracovat. Na zápasy bude nominováno 12 hráčů. Nominace bude vždy ve čtvrtek před zápasem a hlavní kritérium bude chování na trénincích (zapasu) a docházka.“ Radek Šikýř: „Je třeba si uvědomit, že kluci (až na dvě posily z A-týmu přípravky) hrají prvním rokem soutěžní zápasy a proto jim pochopitelně chybí zápasová praxe a s tím související zkušenosti a herní návyky. Na těch se dá pracovat při tréninku. U kluků je vidět, že jejich hra pomalu a jistě získává svůj řád a již se tolik nepereme s hrou v tzv. chumlu – kam míč, tam jdou všichni. Chybí nám ale stále kvalita v technice hry a potřebný klid a přehled při řešení složitějších situací. Je třeba hodně zapracovat i na fyzičce, výbušnosti a rychlosti , bez kterých se fotbal úspěšně hrát nedá.
Rozhodčí:Chundela
Hřiště:P.Kopanina