Mladší přípravka B (U8)0-8TJ Sokol Stodůlky
 Domácí zápas mladší přípravka "B" nezvládla a prohrála s týmem Sokola Stodůlky vysoko 0:8

Datum a čas:14.09.2008 09:15  |  Poločas: 0 : 5  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:-
Sestava:1 Adam Chrdle, 2 Martin Poláček, 3 Lukáš Rucker, 4 Petr Selinger, 5 Michal Trojan, 6 Aleš Ječný, 7 Filip Chundela, 8 Jareš Petr, 9 Patrik Mls, 10 David Novotný, 11 Jakub Matyáš, 13 Radek Novák, 14 Mattia Mainolfi, 15 Vojtěch Matyáš

Přední Kopanina (lin) - Ve druhém kole se družstvo mladší přípravky "B" představilo poprvé na domácím hřišti a dostalo lekci. Přivítali jsme velmi silné družstvo Stodůlek, které bylo podle výsledků prvního kola favoritem utkání.

Stodůlky mají pouze jeden tým mladší přípravky a tak se dalo předpokládat, že za ně nastoupí kluci o rok vyzrálejší. Předpoklad se vyplnil a hned od úvodu nás soupeř přitlačil k naší bráně. Hned od úvodu se na nás valil jeden útok za druhým. První střela soupeře šla vedle. Poté přišly dvě šance, které protihráči nevyužili. Ale bohužel už ve 4. minutě třetí šance středem pole byla využita 0:1. Našim hráčům vůbec nešlo bránit soupeřovy výpady. Pozdě nebo spíš vůbec jsme neobsazovali soupeřovy hráče. Záloha velice málo pomáhala v obraně a také vyhrávala málo soubojů. V 6. minutě už to bylo 0:2. Po obdržené brance jsme trochu zabrali a začali jsme i více bojovat. V 16. minutě jsme se dostali snad poprvé k soupeřově brance. Do šance se probíjel Filip Chundela, ale o ohrožení branky soupeře se hovořit nedalo. Nedáš, dostaneš, platilo i v tomto případě. Po obětavých zákrocích Adama Chrdleho v bráně se po špatném odkopu do středu hřiště dostali útočníci soupeře k laciné brance 0:3. Čím více se blížil konec prvního poločasu, tím více sílil tlak Stodůlek. A bohužel náš tým ještě do konce 25. minuty dvakrát inkasoval. I přes veškerou snahu našeho brankáře. Bohužel obrana posledních pět minut prvního poločasu totálně zkolabovala. Poločas 0:5. Druhý poločas jsme změnili taktiku a začali hrát na 4 obránce. O půlce byla velká nespokojenost především s bojovností. Do druhého poločasu byl hlavní pokyn: zvýšení důrazu a důslednější bránění. Bohužel druhý poločas začal, jak první skončil. Tlakem hostů a nedůsledností v bránění domácích. Ve 27. minutě přišla 100% šance hostů, ale střela se nevešla mezi tyče. Poté už hosté propasírovali míč do sítě, ale byl pískán faul na brankáře. V 35. minutě se už z bezprostřední blízkosti soupeř nemýlil 0:6. Poté přišly velmi dobré zákroky Adama, které držely mužstvo od většího přídělu. Ale na střelu z 39. minuty byl krátký 0:7. Poté jsme se opět po dlouhé době dostali trochu do hry. Začali jsme více bojovat a tlakem na hostující obránce jsme se občas dostali na soupeřovu polovinu. Dokonce jsme ve 42. minutě zahrávali přímý volný kop z hranice pokutového území. Střelou pod břevno Lukáš Rucker donutil brankáře hostů míč pouze vyrazit přes sebe, ale ani Mlsovi s Jarešem se nepodařilo propasírovat míč za brankovou čáru. Poslední minuty druhého poločasu byly zase v podání soupeřova tlaku. Adam se v bráně musel pořád ohánět. Gól v poslední minutě na 0:8 přímo z rohu podtrhnul naší bezmoc v bránění. Zklamání nebylo ani zas tak moc z toho, že jsme prohráli takovým rozdílem, ale především z přístupu některých hráčů k utkání. Bylo vidět málo bojovnosti, málo soubojů, málo výbušnosti, málo běhání. Bez toho se fotbal nedá hrát. Soupeř byl jasně lepší. Byl vyzrálejší a plno kluků měl starších. Ale i tak věřím, že jsme mohli uhrát o něco lepší výsledek. Musíme se poučit z chyb a zlepšit se ve všech činnostech.
Rozhodčí:Martin Škorpík
Hřiště:P.Kopanina