FC Nebušice 0-3Mladší přípravka B (U8)
 Mladší přípravka "B" veze body z Nebušic!

Datum a čas:05.09.2008 17:00  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:7. Patrik Mls 0:1, 49. Patrik Mls 0:2, 50. Filip Chundela 0:3
Góly-soupeř:-
Sestava:Brankář:Adam Chrdle (K), V poli: Martin Poláček, Lukáš Rucker, Petr Selinger, Michal Trojan, Radek Novák, Aleš Ječný, Filip Chundela, Petr Jareš, David Novotný, Patrik Mls

Nebušice (lin) - Mužstvo mladší přípravky „B“ sehrálo první soutěžní utkání v Nebušicích v pátek 5. 9. 2008. Pro většinu aktérů se jednalo o první mistrovské utkání, které ve své určitě dlouhé kariéře absolvovali. A bylo to utkání vítězné. V Nebušicích Kopanina vyhrála 3:0. Branky dali Mls 2x a Chundela.

V úvodu utkání jsme se dostali do tlaku a soupeře jsme nepustili skoro za půlku. Z tlaku jsme vytěžili první gól, o který se postaral individuálním průnikem jeden ze zkušenějších hráčů v našem týmu, Patrik Mls. Rána po zemi vedle padajícího brankáře v 7. minutě znamenala vedení 1:0. Závěr našeho úvodního tlaku přinesl závar před brankou soupeře po skvěle zahraném rohu od Lukáše. Po něm se tlačil do zakončení Dáda, ale neprosadil se. Od 10. minuty se z utkání stala přehlídka soubojů o míč spíše ragbyového pojetí. Hra byla v této fázi celkem vyrovnaná. I soupeř se dostal k zahrávání dvou rohových kopů. Avšak k ohrožení naší branky nedocházelo. V 19. minutě se dostal k velké šanci Péťa Jareš. Běžel sám na brankáře, ale neproměnil. Tím započal festival zahozených šancí, při kterých trenér Linx málem zešílel. Poločas utkání přinesl stav pouze 1:0. První půli jsme měli permanentní tlak, ale šancí pomálu. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně. Ve 27. minutě se pokoušel zakončit střelou Péťa Selinger, ale rána postrádala potřebnou razanci. Soupeř vyměnil brankáře a zlepšenými výkopy se dostával do rychlých protiútoků. Ale naše obrana pracovala solidně. Ve 30. minutě šel Patrik sám na brankáře, ale bohužel nezvýšil naše vedení. Následoval rychlý protiútok, který hasil až kapitán tohoto utkání Adam Chrdle v bráně. Ve 32. minutě se po přihrávce Jareše dostali postupně do 100% šance Filip s Patrikem. Ale přehlídka spálených šancí pokračovala. O dvě minuty později se probíjel před bránu soupeře velmi aktivní Patrik, ale opět neproměnil. Pěknou, ale velmi neproduktivní patnáctiminutovku druhého poločasu zakončil Filip střelou na soupeřovu bránu. Poté se dostal ještě k velké šanci, ale další střelou těsně vedle tyče neuklidnil trenéra ani příznivce kopaninských. Poté se hra na chvíli vyrovnala a následovalo plno osobních soubojů. Po závaru před naší brankou nás mohlo neproměňování šancí mrzet. Ale přečkali jsme to a v posledních dvou minutách zvýšili po individuálních akcích. Nejdřív Patrik prudkou střelou zvýšil na 2:0 a poté Filip zakončil svoje sólo ranou po zemi k tyči a upravil tak konečné skóre na 3:0 pro Kopaninu. Utkání jsme vyhráli zaslouženě a vezeme si tři body z Nebušic. Většinu utkání jsme byli lepším mužstvem a především naše defenzíva pracovala spolehlivě. Vyhrát jsme mohli i vyšším rozdílem. V utkání jsme byli nadšeni bojovností našich nadějí a chutí každého hráče k zápasu. Bylo vidět, že i pro soupeře je to první soutěžní utkání a my na něj byli o něco lépe připraveni. Ale je pořád hodně věcí k zlepšování. Čekají nás totiž jistě o hodně těžší zápasy.
Hřiště:Nebušice