Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Přebor: FCPK vs Motorlet B 5:0 (Urban 3x, Flaks, Hák)...  Víkend: FCPK B vs Nebušice (ne, 17), Hrdlořezy vs FCPK U19 (ne, 17)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 SK Slavia Praha - fotbal, a.s. B0-4Mladší přípravka (U9) 
 Mladší přípravka "A" porazila Slavii 4:0, Dennehy dal hattrick
 
 
Datum a čas:04.10.2008 12:00  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:Dennehy 3x, Roberts
Střelci FCPK:
Sestava:Gregor, Jamrich, Tesárek, Schierreich, Rücker, Stuchlík, Dennehy, Pavlisová, Bail, Roberts
 
Praha (sei) - V sobotu 4.10. jela mladší přípravka „A“ do Edenu na další mistrovské utkání s rezervním týmem Slavie Praha. Utkání se vydařilo ve všech směrech, pěkná útočná hra kopaňáků přinesla vítězství 4:0. Na výsledku se velkou měrou podílel Max Dennehy, který vstřelil hattrick.

Začátek utkání byl poněkud neurovnaný, na hřiště jsme šli pozdě a jen tak tak, že se kluci stihli rozcvičit. Přesto jsme se prosadili poměrně brzo. V 6. minutě Dennehy využil chybné rozehrávky brankáře a skóroval poprvé 0-1. Poté se hra srovnala. Náš však tlak pokračoval, ale rohy Robertse soupeř odvrátil. Slávisté občas zahrozili rychlými protiútoky, ty ale Gregor společně s obránci zkušeně likvidovali. 16. minuta byla pro nás opět radostná Jamrich vhazoval aut na Dennehyho, který obešel obránce a střelou z dálky zvýšil na 2-0. O minutu později jsme se radovali po třetí, když Dennehy vystřelil, brankář jen vyrazil a důsledný Roberts dorazil na 0-3. V závěru prvního poločasu se dostal ještě ke slovu soupeř. Po našich nezužitkovaných rohových kopech se dvakrát dostal do brejků poprvé likvidoval Gregor, druhý byl zakončen mimo. Skóre po poločase bylo krásných 0-3. Druhé dějství začalo standardními situacemi na obou stranách. Hrálo se nahoru dolů a slávisté se dostávali před naší branku jednodušeji než v první půli. Bylo to způsobeno zraněním Tesárka na začátku druhého poločasu a následným mícháním sestavou. Ve 32. minutě nevyužil šanci Stuchlík který se ocitnul po nahrávce Robertse na dostřel, ani soupeř který se rychlou kombinací dostal před naši branku, likvidoval Schierreich. V 35. minutě jsme soupeře zamkli před jeho brankou, gól ale nepadl. Dočkali jsme se ve 40. minutě. Roberts zpracoval výkop Gregora, našel Dennehyho a ten dokonal svůj hattrick a zvýšil na 4-0. Ke konci utkání jsme měli ještě jeden nevyužitý rohový kop, ale také veliké štěstí, když po závaru před naší brankou odkopával snad z brankové čáry Bail. MILAN JAMRICH (trenér) "Zápas se nám určitě povedl. Všichni hráči perfektně bojovali, dodržovali pokyny a plně se soustředili na fotbal. Nutno podotknout, že Slavie měla v kádru převážnou část méně zkušených hráčů, kteří se našim zkušeným matadorům prostě nemohli rovnat. To však nesnižuje nasazení a chuť hrát fotbal u všech hráčů. Vyhrát na Slavii 4-0 je prostě super." PAVEL GREGOR (asistent) "Po dvou nepříliš vydařených zápasech jsme hráli v sobotu proti Slavii. Byl to zápas jaký jsme si představovali. Už první poločas rozhodl o vývoji utkání. Jasně jsme ho vyhráli a soupeře k ničemu nepustili. To samé panovalo i v druhé půlce, jen jsme trochu proházeli složení týmu, aby si všichni zahráli. Ze všech nejvíc to bavilo MAXE a tak byl zvolen hráčem zápasu. KLUCI SUPER !!!!
Povrch:UMT
Hřiště:Slavia
Diváci:0
Soupeř na webu:www.slavia.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bail Šimon50- ---    
Dennehy Max503 14-    
Gregor Michal50- ---    
Jamrich Milan50- 11-    
Pavlisová Natálie50- ---    
Roberts Samuel501 12-    
Rücker Lukáš50- ---    
Schierreich Matouš50- ---    
Stuchlík Ondřej50- ---    
Tesárek Miroslav50- ---    
Celkem:5004 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2HP 2011/2012
 1999 Praha 00
 Avia Čakovice 00
 FK Újezd nad Lesy 00
 Junior Praha 00
 Loko Vltavín a.s. 00
 Mladší přípravka (U9)00
 SK Union Vršovice 00
 SK Zbraslav 00
 SK Ďáblice 00
  Sokol Dolní Počernice 00
  Sportovní Akademie Praha 00
 TJ Praga Praha 00

Další kolo

Mladší přípravka (U9) - Fotbalová akademie Praha 08.09.

 

Bude se hrát

08.09.
17:00
MMladší přípravka (U9)
Fotbalová akademie Praha