Karta utkání

Starší přípravka B (U10)3-0SK Ďáblice
Datum a čas:20.09.2008 09:30  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Stárová, Wheeler, vlastní
Sestava:Jiří Carbol - Jan Kozlík, Jan Merunka, Daniel Červený, David Baštář, Jan Skopec - Jan Kaňovský, Matěj Svoboda, Martin Kuchař, Vendelín Schierreich (C), Antonie Stárová, Robert Bellingham - Michael Novotný, Matyáš Rybín, Thomas Wheeler

Praha (dim) – V 3.soutěžním kole se konečně podařilo zabodovat rezervě týmu Starší přípravky, když s přehledem porazila zatím vždy vítězný tým Dáblic poměrem 3:0. Mezi střelce se zapsali po jednom gólu Tonička Stárová a Thomas Wheeler, jednu branku si hosté dali vlastní.

Hřiště:P.Kopanina