SK Střešovice 1911 B4-1Mladší dorost (U17)
 Dorost prohrál ve Střešovicích, na vině je vyloučení a druhá půle

Datum a čas:07.09.2008 14:45  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:21. Peclinovský (0:1)
Góly-soupeř:Branky: 2x Alba, 2x Pícha
Sestava:Kostříž - Brož, Vyšín, Kozlík, Marmazinský, Vik, Peclinovský (65. Novotný), Rabas, Štědrý, Ebr, Fárka (72. Jindřich)
Sestava-soupeř:Borský - Prskavec (41. Novák), Štolba, Nanič, Prokop - Sklenička (51. Alba), Novák, Pícha, Macháček - Chomát (61. Šorm), Kordík

Střešovice (far) - Začátek zápasu se odehrával opatrně. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Postupem času naše mužstvo převzalo iniciativu a vyústěním byl gól ve 20. min. Vzápětí náš brankář reflexivně kryl střelu soupeře. Kolem třicáté minuty poslal Fárka míč do volného prostoru za obránce. Na tento míč si naběhl Vik a šel sám na branku, bohužel však přestřelil. Utkání mělo v prvním poločase velmi rychlé tempo. Ve druhém poločase byl vyloučen záložník Rabas FCPK již v 6. minutě. Brzy jsme dostali dva góly, ty rozhodly o dalším vývoji utkání.

Mužstvo FCPK mladší dorost hrál v rozestavení 4-4-2. Velmi dobře hrála obrana. Stoperská dvojice ve složení Kozlík - Vyšín předvedla spolehlivý výkon. Na levé straně hrál velmi dobře Marmazinský. Do svého vyloučení udával rytmus hry Rabas a v prvním poločase i Peclinovský. Fárka, i když hrál na hrotu útoku, se dobře vracel k plnění obranných úkolů. Lze konstatovat, že i přes prohru odvedli hráči FCPK dobrý výkon. Přehled důležitých minut : 20. min. Štědrý (FCPK) nastřelil břevno 21. min. Peclinovský (FCPK) po rohu Vika (FCPK) otevřel skore utkání 0:1 24. min. za faul Rabas (FCPK) žlutá karta 26. min. Kostříž (FCPK) reflexivně vyrazil střelu domácích z pěti metrů 29. min. Fárka (FCPK) poslal míč za obranu - do uličky si ideálně naběhl Vik (FCPK) a poté přestřelil 36. min. Štědrý (FCPK) prudká střela z dálky poločas 0:1 46. min. Rabas ( FCPK) druhá žlutá karta - údajně za řeči- vymyšlené rozhodčím, Fárka se poté přesunul do zálohy a na hrotu útoku zůstal Ebr 50. min. hráč FCPK střelou ohrozili bránu těsně nad 51. min. SK Střešovice vyrovnal na 1:1 56. min. SK Střešovice se ujali vedení na 2:1 63. min. Štědrý (FCPK) střílel k tyči, gólman jeho střelu kryl 65. min. po střele z dálky teč našeho obránce a stav 3:1 v téže min. střídal Peclinovského Novotný, který se přesunul na hrot útoku 70. min Fárka (FCPK) žlutá karta za faul 71. min. Vik (FCPK) žlutá karta za řeči a Kostříž (FCPK) žlutá karta za to, že si teprve rozhodčí všiml, že má stříbrný řetízek 72. min. střídání hřiště opustil Fárka ( FCPK) a nahradil ho Jindřich ( FCPK) 75. min. po faulu na našeho obránce 4:1 Konec zápasu.
Rozhodčí:Matouš Vladimír
Žluté karty:Rabas (24., 46.), Fárka (70.), Vik (71.), Kostříž (71.)
Červené karty:46. Rabas
Hřiště:SK Střešovice