Tabulka střelců: Pard

Pardálové4-4TJ Sokol Dolany
 S Dolany Pardály nepoložil nepříznivý stav. Vybojovali remízu.

Datum a čas:19.09.2016 17:30  |  Poločas: 0 : 2  |  Tým: Pardálové
Góly:Benkovský (1:3, as. Odstrčil), Stára (2:3, as. Řezníček), Benkovský (3:3, as. Řezníček), Benkovský (4:3, as. Řezníček)
Sestava:Jelínek - Hájek, Kudernatsch, Dvořák, Odstrčil - Střelec, Stára, Kolář, Benkovský - Pala, Řezníček. Dále hokejově střídal: Krulich. Manager: Jaroslav Bíro.

Dolany - Ve svém druhém podzimním utkání a prvním na domácí půdě, jsme se chtěli odčinit za výbuch v premiéře. Bohužel se to nepodařilo stoprocentně, ale alespoň jsme prokázali bojovnost a ani za velmi nepříznivého stavu jsme se nepoložili.

Vůbec se nám nepovedl první poločas a soupeř dvakrát skóroval Ani začátek druhé půle po hosty proměněné penaltě nevěstil nic dobrého, ale pak začal úřadovat především Adrián Benkovský. Nejprve zužitkoval pas Odstrčila. Poté se prosadil po asistenci Řezníčka i Stára. Následně Benkovský po přihrávce Řezníčka. A dokonalý obrat se povedl po identické spolupráci stejných hráčů. Nicméně ani hattrick Benkovského nám nakonec vítězství nepřinesl. Soupeři se povedlo ještě vyrovnat, ale po průběhu utkání je remíza asi spravedlivá.