Karta utkání

FK Ostrov 1-2Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:01.02.2009 11:54  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj ABC Braník (1.2.2009)
Góly:3. Schierreich, 7. Stárová
Sestava:Jan Kozlík - Vendelín Schierreich (C), Martin Kuchař, David Baštář - Antonie Stárová, Martin Kubáček, Thomas Wheeler, Matyáš Rybín, Jan Kaňovský

Dobřichovice (mak) - Nejlepším výkonem se tentokráte v Dobřichovicích prezentovali naši hráči v utkání s velmi dobrým týmem FK Ostrov a po výborné hře zvítězili 2:1

FK Ostrov své protivníky válcoval až do utkání s Přední Kopaninou, ale ve vzájemném zápase narazil. Jeho někteří fyzicky velmi zdatní hráči byli sice po celé utkání hrozbou pro kopaninskou branku, avšak naši hráči dokázali nezměrnou bojovností a nasazení tuto nevýhodu smazat. První branku vstřelil ve třetí minutě kapitán týmu Venda Schierreich a dal tak povel k další zteči branky FK Ostrov. Blízko k dalšímu pokoření gólmana soupeře byl Thomas Wheeler, ale míč po jeho zásahu skončil jen na břevně branky Ostrova. Tonča Stárová, která v tomto utkání vyjímečně nastoupila v obraně, zasadila soupeři tvrdý úder v minutě sedmé, kdy se prosadila po krásné akci po levé straně hřiště. Hráčům Ostrova se podařilo sice dvě minuty před koncem snížit, ale na nadšeně bojující kopaninské fotbalisty se jim již nic dalšího vymyslet nepodařilo.