Tabulka střelců: SPŘ-A

Karta utkání

Starší přípravka (U11)7-22FK Loko Vltavín a.s.
Datum a čas:01.10.2011 10:45  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U11)

P ř e d n í K o p a n i n a - Po vítězné šňůře šesti utkání v řadě poznali i kluci ze starší přípravky (a Petra) jak hořká je prohra. Poprvé v této sezóně odcházeli ze hřiště se sklopenou hlavou. S Vltavínem prohráli doma 7:22, když o krok pozadu byli na obou hřištích. Děkujeme za fotogalerii Richardovi Frkovi.

Hřiště č.1 (roč. 2001):
Třetiny - 0:5 / 1:3 / 2:2, tj. celkově 3:10

Hřiště č. 2 (roč. 2002):
Třetiny - 1:3 / 3:4 / 0:5, tj. celkově 4:12

Hodnocení trenéra (Petr Linx):
SPŘ A úplně zaspala úvod zápasu. Ve druhé minutě soupeř vedl již 2:0! Od druhé třetiny se hrál již vyrovnaný zápas a v případě, že by rozhodčí posoudil faul na Christiana, který běžel sám na brankáře, mohli jsme druhou třetinu vyhrát. Namísto toho jsme z protiútoku inkasovali vyrovnávací branku. Poté soupeř využil naší nesoustředěnosti a dotáhl i druhou třetinu do vítězného konce. Ve třetí třetině jsme vsadili vše na útok a vedli již o dvě branky, ale soupeř stačil vyrovnat. Nebýt špatného výkonu v první třetině byl by to velmi vyrovnaný zápas. Na konec lze jen podotknou, že nás v reálu porazil jeden hráč, který nám nasázel 8 branek po individuálních akcí - to by se nemělo stávat!

SPŘ A overslept the beginning of match. Loko was winning 2:0 in the second minut! From the second period it was tight game and if the referee decided in our benefit in case of foul onto Christian we could win the second period. Otherwise we got the goal from the following action. After this situation Loko took the second period to winning. In the third period we bet all for attack and scored two goals but Loko managed to equalize in time. Out of the first period It should be tight and good match. Finally, It is necessary to note that in the fact only one player managed to defeat us - it should not happen!

SPŘ B nastoupila proti (ve většině případů) starším klukům. Nutno poznamenat, že soupeř byl od úvodních minut lepší. Bohužel jsme Lokádě zápas velmi zjednodušili. Chyběla bojovnost a důraz v osobních soubojích. Naše obrana brankáři vůbec nepomáhala především při dorážkách! Útok vybojoval pouze minimum míčů a tak se na nás valil jeden útok za druhým. Celkově chyběl větší náboj a pohyb. Na druhou stranu, když jsme měli míč v klidu, bylo vidět, že kombinačně nejsme horším týmem a vypracovali jsme si dostatek brankových příležitostí. Skóre ve třetí třetině je trochu zkresleno neproměňováním našich šancí (dvě tyče, dokonce únik tři na brankáře!, střelba z úhlu místo přihrávky před branku)