Karta utkání

TJ Sokol Řepy B5-2Mladší žáci (U13)
Datum a čas:26.05.2023 17:30  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:Peřina (2:1), Vovkanič (5:2)
Góly-soupeř:Brusentsov (1:0), Dolejš (2:0), Hurtík (3:1), Dolejš (4:1), Dolejš (5:1)
Sestava:Racek - Hanus (K), Bošek, Škopek, Pavel Vobořil - Tsang, Volf, Vovkanič - Buleca, Peřina, Davagle. Hokejové střídání: Novotný. Trenér: Martin Skočdopole.
Sestava-soupeř:Debnár - Kučera (K), Malimánek, Hurtík, Brusentsov - Roško, Pešata, Vrána - Bock, Dolejš, Sadowski. Hokejové střídání: Petržilek, Lindák, Šturma, Vondráček, Mikóczi, Wolf.

Řepy - Do 20. kola 2.D třídy mladších žáků nastoupila v pátek 26.5. FCPK U13. Jednalo se o utkání na hřišti Řep, které bojují o prvenství v soutěži. Kopanina se pere o své místo v top 4, a tak zápas sliboval dobrou podívanou. Do šaten se šlo po úvodních 35 minutách za minimálního rozdílu 1:0 ve prospěch domácích. V druhém poločase padlo však celých šest branek. Bohužel více z nich nastřílely Řepy, a konečný výsledek tak byl 5:2 pro domácí mužstvo. FCPK si připsala teprve druhou prohru za posledních 9 klání.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

V páteční předehrávce jsme narazili na Řepy, které byly náš přímý konkurent v boji o konečné třetí místo. Kluci moc dobře věděli o co se hraje. O to víc mě zklamal náš výkon, který se rozhodně neslučoval s bojem o nejvyšší příčky. V zápase jsme propadali v kombinaci, bojovnosti, výběru místa a nabíhání do volných prostorů. Je škoda, že zrovna v tomto zápase, kdy šlo o hodně, tak kluci působili naprosto zmateným dojmem a ve většině případů se po odehrání míče dále nenabízeli svým spoluhráčům. Tím pádem vznikaly situace, kdy se naši hráči snažili projít přes tři bránící soupeře, což samozřejmě proti týmu jako jsou Řepy nelze hrát.

Každý útok Řep byl velice nebezpečný, jejich hráči s lehkostí a jednoduchou kombinací pronikali do naší obrany. Naštěstí nás několikrát zachránil uzdravený Jéňa Racek, kterému můžeme všichni poděkovat, že konečné skoré zápasu bylo pouze 5:2. Za  náš cele se trefili Štěpán Peřina, kdy jeho centra doplachtil až za záda gólmana Debnára. V nastaveném čase druhého poločasu ještě kosmeticky upravil skóre Vovkanič.

Náš tým se touto prohrou připravili o možnost zakončit sezonu na krásném třetím místě. Nyní tak s Řeporyjemi budeme bojovat o konečné čtvrté místo. V příštím kole nás čeká první tým tabulky Zličín. Pevně věřím, že pro kluky to byla dostatečná facka a proti Zličínu předvedou diametrálně odlišný výkon.
Rozhodčí:Bohuslav Slavík