Karta utkání

SK Sparta Krč 0-6Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:01.02.2009 10:06  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj ABC Braník (1.2.2009)
Góly:1. Stárová, 3. Stárová, 3. Rybín, 8. Kuchař, 9. Stárová, 9. Stárová
Střelci FCPK:Rybín Matyáš (3.),
Sestava:Jan Kozlík - Vendelín Schierreich (C), Martin Kuchař, David Baštář - Antonie Stárová, Martin Kubáček, Thomas Wheeler, Matyáš Rybín, Jan Kaňovský

Dobřichovice (mak) - Po nepovedeném utkání s Berounem B-tým starší přípravky napravoval dojem ze svého vystoupení v zápase se Spartou Krč a uspěl v poměru 6:0

Družstvo Sparty Krč se na dobřichovickém turnaji sice ukazalo v sympatickém světle, ale věková nevýhoda oproti ostatním týmům byla nad síly jejich borců. To se projevilo i v utkání s Přední Kopaninou, které bylo rozhodnuto prakticky již ve třetí minutě. Z mnoha šancí se nakonec ujalo šest a tak naši fotbalisté mohli dát některými pěknými akcemi zapomenout na předchozí nezdar. se čtyřmi brankami a jednou přihrávkou opět zazářila Tonča Stárová.