Tabulka střelců: M-B

Sportovní kluby Praha 4 1-2FCPK B
 Kritický zápas podzimu rezerva zvládla. Porazila posledního a odrazila se vzhůru.

Datum a čas:01.10.2011 10:30  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: FCPK B
Góly:23. Trojan (1:1, as. Bíro), 65. Bíro (1:2, as. Průša)
Góly-soupeř:3. Kartas (1:0)
Sestava:Pavelka - Holeček, Cigánek (K), Žáček (46. Fárka), Leubner - Stára, Tržický, Pecka, Průša - Bíro, Trojan (46. Peclinovský). Trenér: Čestmír Odstrčil.
Sestava-soupeř:Cvrkal - Tříska, Štochl (K), Dušek, Čížek, Nekola, Zinhasovič, Malina, Grubr, Novák, Kartas. Náhradníci: Kvietok, Bilík, Skopec, Spal.

N u s l e - Zápas pravdy stál před béčkem Přední Kopaniny v 1.A třídě. Z posledních pěti kol čtyřikrát prohrálo a pokaždé vyšlo střelecky naprázdno. S tímto handicapem šla Kopanina B do zápasu s posledními Nuslemi. Na Děkance však zvítězili kopaňáci 2:1 (Trojan, Bíro), když museli otáčet skóre. Vážný úraz si přivodil útočník FCPK B Standa Trojan, kterého musela odvézt sanitka.

Trojan šel před poločasem do vzdušného souboje s brankářem a dostal ránu do ledvin. Byl odnesen na nosítkách a sanita ho odvezla do nemocnice.

Nemohl tak sledovat statečný boj svých spoluhráčů, kteří se v těžkém zápase propracovali k druhé podzimní výhře.

Nerodila se snadno. V samém začátku přišla pro hosty studená sprcha. Po rychlé akci brzy inkasovali. Dlouhý balón za obranu doběhl Novák, odcentroval a Kartas předskočil Pavelku a hlavou skóroval. SK Nusle - FCPK B 1:0!!!

Poslední Nusle zatím čekají v 1.A třídě na výhru, ale na Kopaninu vlítly jak uragán. Po vedoucí brance vzápětí zkoušel Novák střelu z dálky, která se na orosené trávě sakramentsky svezla, naštěstí šla vedle.

Zaskočenou Kopaninu vytáhla z bryndy vyrovnávací branka z kategorie jednoduchých. Dlouhý míč z obrany Bíro hlavou prodloužil na Trojana, ten se dostal za obranu a elegantně přehodil příliš vpředu stojícího Cvrkala. SK Nusle - FCPK B 1:1!!!

Nusle se v úvodu vybouřily a po vyrovnávací brance se hrála rovnocenná partie. Do výhody mohl hosty posunout Trojan, kterému chyběly milimetry, aby ve skluzu zakončil do prázdné branky nádhernou kombinaci, kterou sám rozjel. Peckova ulička na Průšu housličkami obránci a následný Průšův centr před branku však Trojan nezužitkoval.

Do druhé půle sestavu FCPK B vyspravili dva dorostenci. Zraněného Trojana v útoku nahradil Peclinovský a místo zraněného Žáčka nastoupil Fárka.

Zejména díky trojici mladíků Průša, Tržický a Peclinovský byla Kopanina B ve druhé půli hodně nebezpečná. Jejich akce mohl přetavit v branku ve dvou jasných šancích Bíro, pokaždé však selhal a netrefil branku.

Do třetice mu to však naštěstí vyšlo a po Průšově centru hlavou koníčkem skóroval. Marná byla snaha nuselského obránce míč vykopnout. SK Nusle - FCPK B 1:2!!!

Tento moment se nakonec ukázal jako klíčový. Nusle v závěru vyvinuly poměrně významný tlak, kterému však hostující defenzíva bez větších problémů odolala. Na druhé straně mohl uklidnění přinést Fárka, ale po uličce Tržického sám před padajícím Cvrkalem ho zvládnul jen napálit.

Líto mu to být nemuselo. Kopanina vedení udržela a podruhé na podzim vyhrála, získala sedmý bod!
Rozhodčí:Hlavnička - Labant, Vojnovič
Delegát:Čadský
Žluté karty:Cigánek, Pavelka