Tabulka střelců:

Mladší žáci (U13)7-0SK Střešovice 1911 D
 Žáci odstartovali jaro parádně. Dali sedm gólů Střešovicím. Vovkanič pět.

Datum a čas:01.04.2023 11:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:9. Vovkanič (1:0), 27. Novotný Jonáš (2:0), 39. Vovkanič (3:0), 42. Vovkanič (4:0), 50. Vovkanič (5:0), 68. Vobořil Pavel (6:0), 70. Vovkanič (7:0)
Góly-soupeř:-
Sestava:Racek - Hanus, Bošek (K), Škopek - Vobořil Pavel, Tsang, Novotný Jonáš - Vovkanič. Hokejové střídání: Cestr, Volf, Vobořil Petr, Novotný Richard, Ulbrich. Trenér: Martin Skočdopole.

Přední Kopanina - Snadný soupeř, ale i tak velmi pěkný výkon mladších žáků proti SK Střešovice, které si od letiště odváží sedm branek. Na podzim jich doma v prvním zápase obou soupeřů dostali dvanáct! Rovných 12 gólů dal dohromady v obou zápasech Vovkanič. Na podzim sedm, teď pět. V příštím kole jede Kopanina do Lochkova.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Po dlouhé zimní pauze jsme se konečně dočkali prvního mistráku a hned se jednalo o derby Prahy 6, kdy se narazilo na Střešovice. Zápas byl od samého začátku v naší režii a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Kopaňáci byli velice aktivní, nabízeli se do volných prostorů, nebáli se řešit situace individuálními průniky, poměrně slušně kombinovali. Musím říci, že mě příjemně překvapila kombinační hra na poměrně těžkém terénu. Kluci totiž celou přípravu absolvovali na umělé trávě a tento zápas bylo vůbec poprvé, kdy v tomto roce vyběhli na přírodní trávu.

Jediné, co mě hodně štvalo, bylo neproměňování šancí, kdy nás parádně vychytal hostující brankář Vojtěch Smetana. Chyběl nám klid v zakončení, kluci se vše snažili řešit tvrdou střelou, přitom stačilo pouze míč umístit. V tomto se projevil odchod našeho nejlepšího střelce Marka Hrdličky do Dukly, který tyto situace řešil chytře a s chladnou hlavou.

Poločas byl pouze 2:0, kdy se trefili Vovkanič a Jonáš Novotný, a to ještě Novotný neproměnil nařízenou penaltu. O přestávce jsme kluky nabádali k většímu klidu v koncovce, že takto se nedá řešit veškerá finální útočná fáze. Hráči si to očividně vzali k srdci a rozjeli skvělý druhý poločas, kdy krásné akce začínaly již rozehrávkou brankáře Jéni Racka, který se mi velice líbil, jak hrál v tomto utkání nohama, zbytečně nezmatkoval a nacházel své spoluhráče přesnými pasy.  Postupně se trefili ve 39. minutě Vovkanič, 42. minutě opět Vovkanič, 50. minutě, kdo jiný než Jonathan Vovkanič, dále se prosadil v 68. minutě Pavel Vobořil a na konečných 7:0 upravil v poslední minutě bomber Jonathan Vovkanič.

Na tento zápas bylo nominováno více hráčů než obvykle a jsem rád, že jsem každého hráče mohl zapojit do hry na dostatečný počet minut. Všichni si svými přesvědčivými výkony řekli o nominaci na další zápas, takže pro nás trenéry bude velice složité koho vybrat.