Zimní turnaj starších žáků Bílá Hora, Bílá Hora

Název turnaje:Zličín Cup 2009 (starší žáci)
Datum konání:10.01.2009 - 22.03.2009
Mužstvo:Starší žáci (U15)
Ročník:2008/2009
Město:Praha 5-Zličín, Na Radosti 242b
Základní info:Turnaj pořádaný klubem FC Zličín na jeho umělé trávě III.generace. Účastní se 8 týmů, hraje se každý s každým. Hrací dny sobota-neděle dle rozpisu, některá utkání za umělého osvětlení. Hraje se 2x35 minut, střídání hokejové. První tři mužstva obdrží pohár za umístění, ostatní obdrží pamětní plaketu. Nejlepší střelec turnaje dostane věcnou cenu.

Utkání turnajeČlánky k turnaji

DatumTitulek Text
20.01.2009Starší žáci čtyřikrát vedli nad Střešovicemi, ale ve druhé půli zkolabovali!Zličín (cig) - Utkání bohaté na branky viděli diváci ve Zličíně, kde o víkendu n...
13.01.2009Trenéra žáků Holečka výhra nad Zličínem v turnaji potěšila, ale vědu z ní neděláZličín (cig) - Starší žáci FCPK rozehráli svůj zimní turnaj ve Zličíně. A úvod s...