Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 

Naši soupeři

FC Zličín

 
Název:FC Zličín
Kontakt:Mírek Lubor 
Telefon:+420 602 228 444 
E-mail:fczlicin@fczlicin.cz 
Www:www.fczlicin.cz

 
S námiOstatní 

Výsledky a rozpis utkání týmu: FC Zličín

 DatumČasK  Domácí HostéVýsledek

2019/2020

FCPK

 10.08.201910:30 1 SK Hostivař -FC Zličín 1 : 1
 17.08.201910:30 2 FC Zličín -Olympia Radotín 1 : 4
 24.08.201910:30 3 FK Dukla Jižní Město -FC Zličín 5 : 0
 31.08.201917:00 4 FK Slavoj Vyšehrad B-FC Zličín 4 : 1
 07.09.201910:30 5 FC Zličín -SK Uhelné sklady Praha 4 : 3
 14.09.201910:15 6 SK Újezd Praha 4 -FC Zličín 5 : 3
 21.09.201910:30 7 FC Zličín -FK Viktoria Žižkov B3 : 0
 29.09.201916:00 8 SK Motorlet Praha B-FC Zličín 1 : 0
 05.10.201910:30 9 FC Zličín -SK Třeboradice 2 : 2
 13.10.201915:30 10 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 2 : 1
 19.10.201910:30 11 FC Zličín -FK Admira Praha B4 : 2
 26.10.201910:15 12 TJ Sokol Kolovraty -FC Zličín 1 : 2
 02.11.201910:30 13 FC Zličín -AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 2
 16.11.201910:30 15 FC Zličín -Sokol Královice 1 : 4

Mladší dorost (U17)

 08.09.201915:00 1 FC Zličín -SK Libuš 0 : 14
 15.09.201916:30 2 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 8 : 0
 28.09.201909:00 4 TJ Praga Praha -FC Zličín 7 : 3
 06.10.201914:00 5 FC Zličín -FK Dukla Jižní Město 8 : 4
 12.10.201911:00 6 Sokol Dolní Počernice -FC Zličín 2 : 3
 20.10.201913:30 7 FC Zličín -Slovan Bohnice 7 : 2
 26.10.201914:30 8 SK Ďáblice -FC Zličín 2 : 2
 03.11.201915:00 9 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B1 : 1
 10.11.201914:00 10 FC Zličín -FAA Zbura 0 : 9
 16.11.201914:45 11 FC Čechie Uhříněves -FC Zličín 2 : 1

Mladší žáci (U13)

 08.09.201913:15 1 FC Zličín -Sokol Řepy 1 : 11
 21.09.201909:00 3 SK Ďáblice -FC Zličín 23 : 1
 29.09.201914:15 4 FC Zličín -AFK Slavoj Podolí Praha 2 : 10
 05.10.201914:00 5 SK Zbraslav -FC Zličín 11 : 1
 12.10.201911:00 6 FC Zličín -FK Meteor Praha VIII C2 : 10
 19.10.201912:00 7 SK Aritma Praha C-FC Zličín 10 : 1
 24.10.201916:30 8 FC Zličín -Sokol Nebušice 3 : 5
 02.11.201913:30 9 Sokol Stodůlky B-FC Zličín 14 : 0
 10.11.201912:15 10 FC Zličín -SK Střešovice 1911 C2 : 3
 15.11.201918:00 11 SK Třeboradice -FC Zličín 15 : 1

2018/2019

FCPK B

 18.08.201809:30 2 Sokol Bílá Hora -FC Zličín B0 : 3
 26.08.201817:00 3 FC Zličín B-SK Čechie Smíchov 0 : 1
 02.09.201817:00 4 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín B4 : 0
 05.09.201817:30 1 Slovan Bohnice B-FC Zličín B2 : 0
 09.09.201817:00 5 FC Zličín B-FC Miškovice 1 : 0
 15.09.201810:30 6 Sokol Stodůlky B-FC Zličín B1 : 2
 23.09.201816:30 7 FC Zličín B-SK Zbraslav B2 : 1
 30.09.201816:00 8 Sokol Řepy -FC Zličín B2 : 3
 14.10.201815:30 10 Sokol Cholupice -FC Zličín B3 : 0
 21.10.201815:30 11 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín B3 : 0
 28.10.201814:30 12 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín B1 : 4
 04.11.201814:00 13 FC Zličín B-Olympia Radotín C1 : 2
 10.11.201810:30 14 Avia Čakovice -FC Zličín B1 : 2
 17.11.201815:00 15 FC Zličín B-AFK Slavia Malešice 10 : 1
 09.03.201910:00 16 FC Zličín B-Slovan Bohnice B3 : 1
 17.03.201917:30 17 FC Zličín B-Sokol Bílá Hora 3 : 3
 23.03.201911:00 18 SK Čechie Smíchov -FC Zličín B4 : 2
 31.03.201915:30 19 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha B2 : 2
 06.04.201912:00 20 FC Miškovice -FC Zličín B8 : 3
 14.04.201916:00 21 FC Zličín B-Sokol Stodůlky B1 : 2
 19.04.201915:00 22 SK Zbraslav B-FC Zličín B2 : 4
 28.04.201916:30 23 FC Zličín B-Sokol Řepy 2 : 2
 12.05.201917:00 25 FC Zličín B-Sokol Cholupice 2 : 4
 19.05.201917:00 26 FC Zličín B-FK Řeporyje-Praha 5 1 : 6
 26.05.201917:00 27 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 B4 : 1
 02.06.201917:00 28 Olympia Radotín C-FC Zličín B4 : 4
 09.06.201910:30 29 FC Zličín B-Avia Čakovice 1 : 0
 15.06.201917:00 30 AFK Slavia Malešice -FC Zličín B1 : 6

Mladší dorost (U17)

 02.09.201817:00 11 SK Union Vršovice -FC Zličín 3 : 1
 09.09.201811:00 1 FC Zličín -SK Libuš 0 : 2
 16.09.201816:30 2 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 5 : 0
 28.09.201808:30 4 TJ Praga Praha -FC Zličín 2 : 1
 07.10.201814:00 5 FC Zličín -FK Dukla Jižní Město 3 : 4
 14.10.201815:30 6 Sokol Dolní Počernice -FC Zličín 2 : 1
 21.10.201813:30 7 FC Zličín -Loko Vltavín a.s. 17 : 2
 27.10.201814:30 8 SK Ďáblice -FC Zličín 2 : 0
 04.11.201812:00 9 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B5 : 2
 11.11.201814:00 10 FC Zličín -ABC Braník 0 : 3
 13.01.201915:50 1 FC Zličín -FAA Zbura 3 : 1
 20.01.201910:20 2 FC Zličín -TJ Praga Praha  
 23.03.201916:00 12 SK Libuš -FC Zličín 2 : 6
 31.03.201913:30 13 FC Zličín -FC Háje Jižní Město 2 : 5
 14.04.201914:00 15 FC Zličín -TJ Praga Praha 0 : 4
 28.04.201914:30 17 FC Zličín -Sokol Dolní Počernice 5 : 1
 04.05.201917:00 18 Loko Vltavín a.s. -FC Zličín 2 : 6
 12.05.201915:00 19 FC Zličín -SK Ďáblice 4 : 0
 19.05.201915:00 20 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 2 : 3
 26.05.201914:45 21 ABC Braník -FC Zličín 2 : 0
 02.06.201915:00 22 FC Zličín -SK Union Vršovice 1 : 3
 08.06.201911:00 16 FK Dukla Jižní Město -FC Zličín 8 : 1

2017/2018

FCPK B

 27.08.201717:00 1 SK Aritma Praha B-FC Zličín B2 : 1
 03.09.201717:00 2 FC Zličín B-AFK Slavia Malešice 3 : 2
 09.09.201710:30 3 Slovan Bohnice B-FC Zličín B5 : 3
 17.09.201717:00 4 TJ SK Satalice -FC Zličín B5 : 2
 24.09.201716:30 5 FC Zličín B-Sokol Stodůlky B0 : 5
 01.10.201716:30 6 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín B4 : 1
 08.10.201716:00 7 FC Zličín B-FC Miškovice 2 : 0
 14.10.201715:30 8 SK Čechie Smíchov -FC Zličín B1 : 2
 28.10.201714:30 10 Sokol Nebušice -FC Zličín B2 : 1
 05.11.201714:00 11 FC Zličín B-FK Řeporyje-Praha 5 5 : 2
 12.11.201714:15 12 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín B3 : 2
 18.11.201713:00 13 FC Zličín B-Olympia Radotín B1 : 4
 25.03.201815:00 14 FC Zličín B-SK Aritma Praha B0 : 5
 30.03.201816:30 15 AFK Slavia Malešice -FC Zličín B2 : 3
 08.04.201816:00 16 FC Zličín B-Slovan Bohnice B2 : 2
 15.04.201816:30 17 FC Zličín B-TJ SK Satalice 3 : 0
 21.04.201811:00 18 Sokol Stodůlky B-FC Zličín B4 : 1
 29.04.201817:00 19 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha B1 : 1
 05.05.201810:45 20 FC Miškovice -FC Zličín B1 : 0
 13.05.201817:00 21 FC Zličín B-SK Čechie Smíchov 0 : 0
 27.05.201817:00 23 FC Zličín B-Sokol Nebušice 1 : 3
 02.06.201811:00 24 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín B2 : 2
 10.06.201817:00 25 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 B2 : 6
 16.06.201817:00 26 Olympia Radotín B-FC Zličín B4 : 1

Mladší dorost (U17)

 03.09.201717:00 11 SK Union Vršovice -FC Zličín 5 : 0
 10.09.201716:00 1 FC Zličín -SK Libuš 4 : 0
 17.09.201716:30 2 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 2 : 0
 01.10.201715:00 4 TJ Praga Praha -FC Zličín 1 : 1
 08.10.201714:00 5 FC Zličín -FK Dukla Jižní Město 1 : 3
 14.10.201713:00 6 TJ Sokol Kolovraty -FC Zličín 0 : 0
 22.10.201713:30 7 FC Zličín -Loko Vltavín a.s. 1 : 0
 02.11.201718:45 8 SK Ďáblice -FC Zličín 3 : 3
 05.11.201712:00 9 FC Zličín -ABC Braník 1 : 0
 12.11.201713:30 10 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 4 : 2
 07.04.201811:00 12 SK Libuš -FC Zličín 2 : 2
 15.04.201814:30 13 FC Zličín -FC Háje Jižní Město 1 : 2
 29.04.201815:00 15 FC Zličín -TJ Praga Praha 4 : 1
 05.05.201809:45 16 FK Dukla Jižní Město -FC Zličín 4 : 1
 13.05.201815:00 17 FC Zličín -TJ Sokol Kolovraty 3 : 1
 20.05.201817:00 18 Loko Vltavín a.s. -FC Zličín 1 : 1
 27.05.201815:00 19 FC Zličín -SK Ďáblice 2 : 4
 03.06.201814:45 20 ABC Braník -FC Zličín 2 : 2
 09.06.201817:00 21 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 0 : 2
 17.06.201817:00 22 FC Zličín -SK Union Vršovice 2 : 3

Starší žáci B (U14)

 10.09.201710:30 1 SK Čechie Smíchov -FC Zličín B4 : 6
 18.09.201718:00 2 FC Zličín B-1. FC Barrandov 10 : 1
 23.09.201714:00 3 Slavoj Suchdol -FC Zličín B1 : 1
 28.09.201718:00 4 FC Zličín B-TJ Ruzyně 5 : 0
 14.10.201713:15 6 FC Zličín B-SK Čechie Smíchov 7 : 0
 22.10.201716:30 7 1. FC Barrandov -FC Zličín B2 : 3
 02.11.201719:00 8 FC Zličín B-Slavoj Suchdol 6 : 1
 05.11.201708:45 9 TJ Ruzyně -FC Zličín B1 : 3
 14.01.201808:30 1 FC Zličín B-SK Zbraslav 5 : 3
 20.01.201817:20 2 FK Rudná -FC Zličín B5 : 3
 21.01.201810:10 2 FC Zličín A-TJ Ruzyně 14 : 0
 27.01.201815:40 3 FC Zličín A-Sokol Řepy 9 : 2
 27.01.201817:20 3 FC Zličín B-Sokol Stodůlky 12 : 0
 24.02.201815:40 5 FC Zličín B-TJ Ruzyně 7 : 2
 03.03.201814:00 6 FC Zličín B-Sokol Řepy 8 : 0
 04.03.201808:30 6 FC Zličín A-FK Dukla Jižní Město 1 : 2
 10.03.201814:00 8 SK Zbraslav -FC Zličín A2 : 10
 12.03.201819:00 4 FC Zličín A-FC Zličín B6 : 0
 13.03.201816:30 5 TJ Unhošť -FC Zličín A0 : 10
 17.03.201817:20 8 FC Zličín B-TJ Unhošť 6 : 2
 18.03.201810:10 8 FC Zličín A-FK Rudná 1 : 4
 24.03.201810:10 9 FC Zličín B-FK Dukla Jižní Město 0 : 9
 24.03.201815:30 9 FC Zličín A-Sokol Stodůlky 11 : 0
 15.04.201816:00 11 SK Čechie Smíchov -FC Zličín B1 : 7
 22.04.201815:00 12 FC Zličín B-1. FC Barrandov 8 : 1
 28.04.201810:00 13 Slavoj Suchdol -FC Zličín B1 : 5
 06.05.201813:00 14 FC Zličín B-TJ Ruzyně 5 : 1
 20.05.201813:00 16 FC Zličín B-SK Čechie Smíchov 7 : 1
 27.05.201814:30 17 1. FC Barrandov -FC Zličín B1 : 9
 03.06.201813:00 18 FC Zličín B-Slavoj Suchdol 0 : 4
 06.06.201817:30 19 TJ Ruzyně -FC Zličín B0 : 6

2016/2017

FCPK B

 27.08.201614:00 1 Loko Vltavín a.s. B-FC Zličín B6 : 0
 03.09.201613:30 2 FC Zličín B-AFK Slavia Malešice 3 : 0
 11.09.201617:00 3 SK Zbraslav B-FC Zličín B2 : 2
 18.09.201617:00 4 TJ SK Satalice -FC Zličín B7 : 0
 24.09.201613:30 5 FC Zličín B-Sokol Řepy 3 : 4
 02.10.201616:30 6 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín B3 : 2
 08.10.201610:30 7 FC Zličín B-FC Miškovice 3 : 0
 15.10.201612:45 8 SK Aritma Praha B-FC Zličín B7 : 3
 28.10.201614:30 10 Sokol Nebušice -FC Zličín B3 : 3
 05.11.201613:30 11 FC Zličín B-FK Řeporyje-Praha 5 5 : 2
 12.11.201614:00 12 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín B1 : 2
 19.11.201613:30 13 FC Zličín B-Sokol Stodůlky B2 : 1
 26.03.201715:00 14 FC Zličín B-Loko Vltavín a.s. B5 : 2
 01.04.201716:30 15 AFK Slavia Malešice -FC Zličín B1 : 4
 09.04.201715:30 16 FC Zličín B-SK Zbraslav B1 : 1
 16.04.201716:30 17 FC Zličín B-TJ SK Satalice 5 : 2
 22.04.201710:30 18 Sokol Řepy -FC Zličín B4 : 1
 30.04.201716:30 19 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha B2 : 6
 06.05.201710:45 20 FC Miškovice -FC Zličín B4 : 1
 14.05.201717:00 21 FC Zličín B-SK Aritma Praha B2 : 1
 28.05.201717:00 23 FC Zličín B-Sokol Nebušice 0 : 1
 03.06.201710:30 24 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín B4 : 0
 11.06.201717:00 25 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 B3 : 1
 17.06.201716:00 26 Sokol Stodůlky B-FC Zličín B1 : 3

Mladší žáci (U13)

 22.01.201708:30 1 FC Zličín -AFK Loděnice 12 : 2
 05.02.201708:30 3 FC Zličín -FAA Zbura 4 : 5
 12.02.201716:00 4 FC Zličín -SK Aritma Praha 4 : 1
 21.02.201717:00 5 TJ Ruzyně -FC Zličín 1 : 12
 26.02.201716:00 6 FC Zličín -Český lev Beroun 2 : 5
 05.03.201708:30 7 FC Zličín -Sokol Řepy 1 : 9

Mladší žáci B (U12)

 17.09.201615:00 2 FC Zličín -TJ Ruzyně 1 : 1
 23.09.201618:00 3 Sokol Bílá Hora -FC Zličín 1 : 1
 02.10.201609:00 4 FC Zličín -SK Dolní Chabry 0 : 12
 09.10.201609:30 5 Slavoj Suchdol -FC Zličín 3 : 2
 16.10.201609:00 6 FC Zličín -FK Meteor Praha VIII 1 : 8
 30.10.201609:00 8 Sokol Řepy -FC Zličín 5 : 1
 06.11.201614:00 9 SK Aritma Praha D-FC Zličín 0 : 2
 12.11.201610:30 10 AFK Slivenec -FC Zličín 3 : 4
 02.04.201713:00 13 TJ Ruzyně -FC Zličín 4 : 1
 23.04.201710:45 14 FC Zličín -Sokol Bílá Hora 1 : 0
 01.05.201715:00 15 SK Dolní Chabry -FC Zličín 8 : 0
 08.05.201715:00 16 FC Zličín -Slavoj Suchdol 3 : 2
 13.05.201714:30 17 FK Meteor Praha VIII -FC Zličín 11 : 2
 28.05.201713:00 19 FC Zličín -Sokol Řepy 6 : 2
 04.06.201715:00 20 FC Zličín -SK Aritma Praha D6 : 3
 10.06.201713:15 21 FC Zličín -AFK Slivenec 5 : 8

2015/2016

FCPK

 15.08.201510:30 15 FC Zličín -Bohemians Praha 0 : 1
 22.08.201510:30 1 FC Zličín -Sokol Královice 1 : 1
 29.08.201510:30 2 FC Zličín -Sokol Cholupice 2 : 1
 05.09.201510:30 3 SK Union Vršovice -FC Zličín 2 : 2
 19.09.201516:30 5 ABC Braník -FC Zličín 3 : 1
 28.09.201516:30 6 SK Motorlet Praha B-FC Zličín 1 : 1
 03.10.201510:30 7 FC Zličín -Sokol Stodůlky 4 : 2
 10.10.201510:00 8 SK Střešovice 1911 -FC Zličín 2 : 3
 17.10.201510:30 9 FC Zličín -SK Uhelné sklady Praha 1 : 4
 25.10.201514:30 10 SK Třeboradice -FC Zličín 5 : 1
 31.10.201510:30 11 FC Zličín -SK Zbraslav 1 : 1
 07.11.201514:00 12 FK Admira Praha B-FC Zličín 4 : 4
 14.11.201510:30 13 FC Zličín -ČAFC Praha 5 : 2
 21.11.201510:45 14 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 2 : 5
 13.03.201614:30 16 Sokol Královice -FC Zličín 3 : 0
 20.03.201615:00 17 Sokol Cholupice -FC Zličín 3 : 3
 26.03.201610:30 18 FC Zličín -SK Union Vršovice 1 : 0
 09.04.201610:30 20 FC Zličín -ABC Braník 0 : 3
 16.04.201610:30 21 FC Zličín -SK Motorlet Praha B3 : 2
 24.04.201617:00 22 Sokol Stodůlky -FC Zličín 2 : 2
 30.04.201610:30 23 FC Zličín -SK Střešovice 1911 4 : 1
 07.05.201610:30 24 SK Uhelné sklady Praha -FC Zličín 3 : 1
 14.05.201610:30 25 FC Zličín -SK Třeboradice 3 : 2
 22.05.201617:00 26 SK Zbraslav -FC Zličín 2 : 1
 28.05.201610:30 27 FC Zličín -FK Admira Praha B6 : 3
 04.06.201610:15 28 ČAFC Praha -FC Zličín 1 : 1
 11.06.201610:30 29 FC Zličín -FC Háje Jižní Město 5 : 0
 18.06.201610:30 30 Bohemians Praha -FC Zličín 6 : 2

Starší žáci (U15)

 06.09.201512:45 1 FC Zličín -SK Ďáblice 7 : 2
 12.09.201512:30 2 Sokol Stodůlky -FC Zličín 7 : 3
 28.09.201514:15 4 FC Zličín -FC Háje Jižní Město 0 : 0
 04.10.201516:00 5 TJ Březiněves -FC Zličín 3 : 7
 18.10.201513:30 7 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 1 : 5
 25.10.201512:15 8 FC Zličín -FK Řeporyje-Praha 5 4 : 1
 01.11.201514:00 9 Spartak Kbely -FC Zličín 2 : 0
 08.11.201509:30 10 FC Zličín -SK Aritma Praha B1 : 2
 15.11.201511:30 11 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 1 : 4
 09.04.201610:00 12 SK Ďáblice -FC Zličín 1 : 5
 17.04.201611:30 13 FC Zličín -Sokol Stodůlky 1 : 5
 30.04.201609:00 15 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 5 : 1
 08.05.201615:00 16 FC Zličín -TJ Březiněves 3 : 2
 12.05.201617:30 22 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 5 : 1
 22.05.201615:00 18 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B1 : 0
 28.05.201610:30 19 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín 1 : 6
 05.06.201615:00 20 FC Zličín -Spartak Kbely 1 : 1
 11.06.201617:00 21 SK Aritma Praha B-FC Zličín 2 : 2

Mladší přípravka (U9)

 05.09.201509:00 1 Sokol Lipence -FC Zličín 4 : 46
 11.09.201517:30 2 FC Zličín -SK Ďáblice 13 : 34
 18.09.201516:30 3 FK Zlíchov 1914 -FC Zličín 8 : 29
 26.09.201508:30 4 Fotbalová akademie Praha -FC Zličín 26 : 20
 02.10.201517:00 5 FC Zličín -SK Zbraslav 29 : 18
 11.10.201512:30 6 Sokol Řepy -FC Zličín 19 : 19
 16.10.201517:30 7 FC Zličín -SK Dolní Chabry 11 : 30
 05.11.201517:30 9 FC Zličín -TJ SK Satalice 13 : 23
 22.04.201617:00 10 FC Zličín -Sokol Lipence 28 : 10
 30.04.201608:00 11 SK Ďáblice -FC Zličín 26 : 9
 06.05.201617:00 12 FC Zličín -FK Zlíchov 1914 23 : 14
 13.05.201617:30 13 FC Zličín -Fotbalová akademie Praha 14 : 20
 22.05.201612:45 14 SK Zbraslav -FC Zličín 24 : 21
 27.05.201617:00 15 FC Zličín -Sokol Řepy 29 : 13
 05.06.201615:00 16 SK Dolní Chabry -FC Zličín 22 : 22
 17.06.201618:00 18 TJ SK Satalice -FC Zličín 14 : 18

Mladší žáci B (U12)

 06.09.201517:00 1 1. FC Barrandov -FC Zličín B4 : 4
 13.09.201513:00 2 FC Zličín B-SK Čechoslovan Chuchle 2 : 9
 15.09.201517:30 3 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín B0 : 9
 28.09.201511:00 4 FC Zličín B-TJ Ruzyně 10 : 2
 03.10.201511:45 5 Olympia Radotín -FC Zličín B7 : 2
 11.10.201512:00 6 FC Zličín B-Slavoj Suchdol 10 : 0
 18.10.201510:00 7 SK Střešovice 1911 C-FC Zličín B2 : 4
 31.10.201513:15 9 FC Zličín B-AFK Slivenec 4 : 5
 24.04.201612:15 10 FC Zličín B-1. FC Barrandov 2 : 3
 30.04.201609:00 11 SK Čechoslovan Chuchle -FC Zličín B4 : 10
 08.05.201611:30 12 FC Zličín B-FK Řeporyje-Praha 5 8 : 2
 15.05.201610:30 13 TJ Ruzyně -FC Zličín B1 : 5
 22.05.201611:30 14 FC Zličín B-Olympia Radotín 1 : 11
 28.05.201614:30 15 Slavoj Suchdol -FC Zličín B3 : 4
 05.06.201611:30 16 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 C2 : 4
 18.06.201610:00 18 AFK Slivenec -FC Zličín B5 : 5

2014/2015

FCPK B

 24.08.201414:30 1 Sokol Stodůlky B-FC Zličín B3 : 3
 31.08.201417:00 2 FC Zličín B-AFK Slavia Malešice 6 : 0
 06.09.201415:00 3 FK Zlíchov 1914 -FC Zličín B5 : 0
 14.09.201417:00 4 Sokol Bílá Hora -FC Zličín B0 : 3
 21.09.201416:30 5 FC Zličín B-SK Meteor Kačerov 1 : 1
 27.09.201410:30 6 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín B0 : 3
 05.10.201416:00 7 FC Zličín B-FC Miškovice 1 : 1
 12.10.201416:00 8 Sportovní kluby Praha 4 -FC Zličín B0 : 4
 19.10.201415:30 9 FC Zličín B-Sokol Troja 2 : 3
 02.11.201414:00 11 FC Zličín B-FK Řeporyje-Praha 5 3 : 2
 09.11.201414:00 12 TJ Březiněves -FC Zličín B4 : 2
 15.11.201414:30 13 FC Zličín B-Slovan Bohnice 1 : 5
 22.02.201515:30 14 FC Zličín B-Sokol Stodůlky B 
 22.03.201515:30 14 FC Zličín B-Sokol Stodůlky B3 : 0
 28.03.201515:00 15 AFK Slavia Malešice -FC Zličín B2 : 0
 04.04.201514:00 16 FC Zličín B-FK Zlíchov 1914 1 : 1
 12.04.201516:00 17 FC Zličín B-Sokol Bílá Hora 4 : 0
 18.04.201510:30 18 SK Meteor Kačerov -FC Zličín B0 : 0
 26.04.201516:30 19 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha B1 : 3
 01.05.201510:45 20 FC Miškovice -FC Zličín B2 : 5
 10.05.201517:00 21 FC Zličín B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 4
 16.05.201510:30 22 Sokol Troja -FC Zličín B0 : 1
 30.05.201517:00 24 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín B4 : 1
 07.06.201517:00 25 FC Zličín B-TJ Březiněves 2 : 3
 13.06.201515:00 26 Slovan Bohnice -FC Zličín B6 : 0

Starší žáci (U15)

 07.09.201412:45 1 FC Zličín -SK Aritma Praha B4 : 3
 13.09.201413:00 2 Sokol Stodůlky -FC Zličín 3 : 0
 28.09.201414:15 4 FC Zličín -FC Háje Jižní Město 0 : 1
 05.10.201414:00 5 TJ Březiněves -FC Zličín 2 : 4
 12.10.201413:45 6 FC Zličín -SK Ďáblice 2 : 1
 19.10.201413:30 7 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 0 : 5
 26.10.20149:45 8 FC Zličín -Slovan Bohnice 2 : 1
 01.11.201412:15 9 SK Zbraslav -FC Zličín 3 : 1
 18.04.20158:15 10 SK Aritma Praha B-FC Zličín 0 : 1
 26.04.201512:15 11 FC Zličín -Sokol Stodůlky 3 : 0
 08.05.20158:30 13 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 2 : 3
 17.05.201514:45 14 FC Zličín -TJ Březiněves 3 : 1
 23.05.201514:30 15 SK Ďáblice -FC Zličín 3 : 0
 31.05.201512:30 16 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B5 : 1
 06.06.201512:15 17 Slovan Bohnice -FC Zličín 0 : 6
 13.06.201512:30 18 FC Zličín -SK Zbraslav 0 : 6

Starší přípravka (U11)

 05.09.201418:00 1 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 10 : 6
 13.09.201413:30 2 FC Zličín -SK Aritma Praha 12 : 25
 21.09.201409:00 3 SK Union Vršovice -FC Zličín 14 : 13
 27.09.201413:30 4 FC Zličín -FC Tempo 12 : 20
 11.10.201413:30 6 FC Zličín -TJ Březiněves 19 : 11
 18.10.201410:00 7 Olympia Radotín -FC Zličín 25 : 10
 25.10.201413:30 8 FC Zličín -SK Zbraslav 16 : 6
 02.11.201414:00 9 SK Dolní Chabry -FC Zličín 9 : 11
 18.04.201513:15 10 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 9 : 6
 26.04.201510:00 11 SK Aritma Praha -FC Zličín 0 : 33
 02.05.201513:15 12 FC Zličín -SK Union Vršovice 14 : 5
 08.05.20159:00 13 FC Tempo -FC Zličín 15 : 18
 24.05.201515:00 15 TJ Březiněves -FC Zličín 5 : 32
 30.05.201513:15 16 FC Zličín -Olympia Radotín 4 : 13
 07.06.201515:30 17 SK Zbraslav -FC Zličín 9 : 15
 13.06.201510:30 18 FC Zličín -SK Dolní Chabry 13 : 9

2013/2014

FCPK B

 24.08.201317:00 1 Sokol Stodůlky B-FC Zličín B1 : 0
 01.09.201317:00 2 FC Zličín B-SK Aritma Praha B1 : 2
 08.09.201317:00 3 Olympia Radotín B-FC Zličín B3 : 2
 14.09.201317:00 4 Sokol Lochkov -FC Zličín B1 : 2
 22.09.201316:30 5 FC Zličín B-SK Meteor Kačerov 3 : 4
 29.09.201314:15 6 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín B1 : 1
 06.10.201316:00 7 FC Zličín B-SK Čechoslovan Chuchle 4 : 2
 12.10.201316:00 8 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín B7 : 1
 20.10.201315:30 9 FC Zličín B-Sokol Troja 2 : 1
 03.11.201314:00 11 FC Zličín B-FK Řeporyje-Praha 5 4 : 3
 09.11.201314:00 12 TJ Březiněves -FC Zličín B3 : 3
 17.11.201313:30 13 FC Zličín B-Slovan Bohnice 2 : 2
 23.03.201415:00 14 FC Zličín B-Sokol Stodůlky B5 : 1
 29.03.201410:15 15 SK Aritma Praha B-FC Zličín B1 : 1
 06.04.201416:00 16 FC Zličín B-Olympia Radotín B0 : 2
 13.04.201416:30 17 FC Zličín B-Sokol Lochkov 2 : 1
 21.04.201417:00 18 SK Meteor Kačerov -FC Zličín B2 : 1
 27.04.201417:00 19 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha B3 : 1
 04.05.201414:00 20 SK Čechoslovan Chuchle -FC Zličín B1 : 2
 11.05.201417:00 21 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 B1 : 3
 17.05.201410:45 22 Sokol Troja -FC Zličín B4 : 1
 31.05.201417:00 24 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín B1 : 4
 08.06.201417:00 25 FC Zličín B-TJ Březiněves 7 : 2
 15.06.201417:00 26 Slovan Bohnice -FC Zličín B1 : 5

Starší žáci (U15)

 15.09.201314:30 2 FC Zličín -FK Slavoj Vyšehrad B0 : 1
 21.09.201314:45 3 SK Ďáblice -FC Zličín 4 : 3
 02.10.201316:30 8 Sokol Řepy -FC Zličín 3 : 1
 06.10.201312:00 5 FC Zličín -FC Háje Jižní Město B1 : 2
 12.10.201308:00 6 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 2 : 5
 20.10.201311:30 7 FC Zličín -TJ SK Satalice 2 : 0
 03.11.201312:00 9 FC Zličín -SK Dolní Chabry 3 : 1
 09.11.201315:00 10 SK Aritma Praha B-FC Zličín 0 : 3
 17.11.201311:30 11 FC Zličín -Sokol Stodůlky 2 : 2
 13.04.201414:00 13 FK Slavoj Vyšehrad B-FC Zličín 0 : 6
 21.04.201417:00 14 FC Zličín -SK Ďáblice 5 : 1
 03.05.201408:30 16 FC Háje Jižní Město B-FC Zličín 4 : 4
 11.05.201413:00 17 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B2 : 0
 18.05.201415:00 18 TJ SK Satalice -FC Zličín 0 : 4
 22.05.201417:30 19 FC Zličín -Sokol Řepy 3 : 0
 01.06.201413:00 20 SK Dolní Chabry -FC Zličín 5 : 2
 08.06.201415:00 21 FC Zličín -SK Aritma Praha B3 : 0
 14.06.201410:30 22 Sokol Stodůlky -FC Zličín 3 : 5

Starší přípravka (U11)

 07.09.201310:30 1 FC Zličín -TJ SK Satalice 12 : 18
 15.09.201316:30 2 Slovan Kunratice -FC Zličín 10 : 14
 28.09.201314:30 4 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 15 : 12
 06.10.201315:00 5 AFK Slavoj Podolí Praha -FC Zličín 23 : 10
 12.10.201314:30 6 FC Zličín -FK Zlíchov 1914 11 : 22
 18.10.201317:00 7 SK Aritma Praha -FC Zličín 34 : 3
 26.10.201314:30 8 FC Zličín -SK Střešovice 1911 24 : 8
 02.11.201309:00 9 FK Dukla Jižní Město -FC Zličín 8 : 10
 09.11.201309:30 10 FC Zličín -Slavoj Suchdol 59 : 2
 06.04.201413:00 12 TJ SK Satalice -FC Zličín 11 : 15
 13.04.201411:30 13 FC Zličín -Slovan Kunratice 21 : 4
 25.04.201418:00 15 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 19 : 16
 04.05.201415:00 16 FC Zličín -AFK Slavoj Podolí Praha 11 : 23
 09.05.201417:00 17 FK Zlíchov 1914 -FC Zličín 16 : 6
 17.05.201414:30 18 FC Zličín -SK Aritma Praha 12 : 19
 25.05.201412:45 19 SK Střešovice 1911 -FC Zličín 22 : 22
 31.05.201414:30 20 FC Zličín -FK Dukla Jižní Město 17 : 14
 06.06.201417:00 21 Slavoj Suchdol -FC Zličín 4 : 63

2012/2013

FCPK B

 25.08.201217:00 1 Sokol Stodůlky B-FC Zličín B4 : 1
 01.09.201210:30 2 FC Zličín B-SK Aritma Praha B0 : 4
 09.09.201217:00 3 Olympia Radotín B-FC Zličín B1 : 0
 15.09.201216:30 4 Sokol Řepy -FC Zličín B0 : 0
 23.09.201216:30 5 FC Zličín B-Slavoj Suchdol 3 : 1
 28.09.201210:30 6 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín B1 : 2
 07.10.201216:00 7 FC Zličín B-SK Modřany 4 : 2
 13.10.201216:00 8 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín B2 : 3
 21.10.201215:30 9 FC Zličín B-Sokol Troja 1 : 1
 04.11.201214:00 11 FC Zličín B-FK Řeporyje-Praha 5 1 : 4
 11.11.201214:00 12 Sokol Lipence -FC Zličín B2 : 1
 18.11.201213:30 13 FC Zličín B-Slovan Bohnice 2 : 2
 23.03.201315:00 14 FC Zličín B-Sokol Stodůlky B3 : 4
 30.03.201310:00 15 SK Aritma Praha B-FC Zličín B2 : 0
 06.04.201316:30 16 FC Zličín B-Olympia Radotín B0 : 1
 13.04.201316:30 17 FC Zličín B-Sokol Řepy 0 : 0
 20.04.201311:45 18 Slavoj Suchdol -FC Zličín B2 : 2
 27.04.201317:00 19 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha B1 : 3
 04.05.201311:00 20 SK Modřany -FC Zličín B3 : 0
 11.05.201317:00 21 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 B0 : 1
 18.05.201310:30 22 Sokol Troja -FC Zličín B2 : 1
 01.06.201317:00 24 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín B0 : 5
 08.06.201317:00 25 FC Zličín B-Sokol Lipence 4 : 0
 16.06.201317:00 26 Slovan Bohnice -FC Zličín B6 : 3

Mladší dorost (U17)

 08.09.201214:00 1 FK Dukla Praha C-FC Zličín 6 : 5
 15.09.201214:00 2 FK Admira Praha B-FC Zličín 6 : 1
 30.09.201213:45 4 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 3 : 5
 06.10.201216:00 5 FC Zličín -TJ SK Satalice 0 : 4
 14.10.201216:00 6 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 10 : 2
 21.10.201213:15 7 FC Zličín -Jižní Město Chodov 7 : 1

Starší žáci (U15)

 05.09.201217:00 1 FK Dukla Praha C-FC Zličín 8 : 1
 16.09.201214:45 2 FC Zličín -Sokol Stodůlky 2 : 1
 30.09.201214:45 4 FC Zličín -FK Slavoj Vyšehrad 6 : 0
 07.10.201210:00 5 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 2 : 1
 14.10.201214:15 6 FC Zličín -SK Motorlet Praha 1 : 4
 20.10.201209:30 7 FC Háje Jižní Město B-FC Zličín 1 : 1
 23.10.201216:30 8 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 0 : 0
 04.11.201212:15 9 FC Zličín -SK Ďáblice 11 : 0
 10.11.201210:30 10 Sokol Řepy -FC Zličín 1 : 3
 18.11.201211:45 11 FC Zličín -SK Viktoria Žižkov 3 : 1
 24.03.201313:15 12 FC Zličín -FK Dukla Praha C0 : 3
 14.04.201314:00 15 FK Slavoj Vyšehrad -FC Zličín 0 : 1
 21.04.201315:15 16 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 0 : 0
 28.04.201317:00 17 SK Motorlet Praha -FC Zličín 5 : 0
 05.05.201315:15 18 FC Zličín -FC Háje Jižní Město B5 : 1
 12.05.201315:15 19 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B0 : 3
 18.05.201312:30 20 SK Ďáblice -FC Zličín 0 : 6
 29.05.201317:30 21 FC Zličín -Sokol Řepy 9 : 0
 02.06.201314:45 22 SK Viktoria Žižkov -FC Zličín 2 : 1
 08.06.201311:45 13 Sokol Stodůlky -FC Zličín 1 : 2

Starší přípravka (U11)

 07.09.201218:15 1 TJ Kyje -FC Zličín B43 : 7
 22.09.201214:30 3 FC Zličín B-SK Aritma Praha A1 : 46
 28.09.201216:30 4 Spartak Kbely -FC Zličín B17 : 3
 06.10.201214:30 5 FC Zličín B-SK Union Vršovice B5 : 16
 12.10.201217:00 6 SK Aritma Praha B-FC Zličín B35 : 9
 20.10.201214:30 7 FC Zličín B-FK Újezd nad Lesy 5 : 23
 27.10.201208:30 8 SK Union Vršovice A-FC Zličín B43 : 3
 04.11.201210:15 9 FC Zličín B-Loko Vltavín a.s. 18 : 28
 10.11.201212:30 10 AFK Slavoj Podolí Praha -FC Zličín B22 : 6
 18.11.201210 11 FC Zličín B-SK Dolní Chabry 6 : 15
 23.03.201313:00 12 FC Zličín B-TJ Kyje 12 : 9
 05.04.201317:00 14 SK Aritma Praha A-FC Zličín B30 : 8
 13.04.201314:30 15 FC Zličín B-Spartak Kbely 4 : 8
 20.04.201313:00 16 SK Union Vršovice B-FC Zličín B20 : 8
 25.04.201316:30 17 FC Zličín B-SK Aritma Praha B7 : 18
 03.05.201318:00 18 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín B25 : 3
 11.05.201314:30 19 FC Zličín B-SK Union Vršovice A2 : 38
 19.05.201315:00 20 Loko Vltavín a.s. -FC Zličín B30 : 7
 25.05.201314:30 21 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha 5 : 20
 02.06.201311:00 22 SK Dolní Chabry -FC Zličín B25 : 8

Mladší přípravka (U9)

 08.09.201213:00 1 FC Zličín -FK Zlíchov 1914 25 : 13
 15.09.201208:45 2 SK Union Vršovice -FC Zličín 5 : 21
 22.09.201213:00 3 FC Zličín -TJ Sokol Kolovraty 2 : 18
 28.09.201210:00 4 Olympia Radotín -FC Zličín 12 : 15
 06.10.201213:00 5 FC Zličín -Loko Vltavín a.s. 24 : 5
 13.10.201208:30 6 1999 Praha -FC Zličín 17 : 13
 20.10.201213:00 7 FC Zličín -Slovan Kunratice 9 : 10
 28.10.201210:00 8 Sokol Lipence -FC Zličín 13 : 17
 04.11.201208:45 9 FC Zličín -SK Zbraslav 19 : 5
 08.11.201217:00 10 SK Aritma Praha B-FC Zličín 8 : 14
 25.03.201317:00 12 FK Zlíchov 1914 -FC Zličín 3 : 0
 06.04.201309:00 14 TJ Sokol Kolovraty -FC Zličín 17 : 17
 13.04.201313:00 15 FC Zličín -Olympia Radotín 14 : 20
 20.04.201310:00 16 Loko Vltavín a.s. -FC Zličín 5 : 30
 27.04.201313:00 17 FC Zličín -1999 Praha 17 : 13
 05.05.201316:30 18 Slovan Kunratice -FC Zličín 14 : 24
 11.05.201313:00 19 FC Zličín -Sokol Lipence 19 : 9
 18.05.201309:00 20 SK Zbraslav -FC Zličín 9 : 18
 25.05.201313:00 21 FC Zličín -SK Aritma Praha B16 : 10
 08.06.201315:00 13 FC Zličín -SK Union Vršovice 18 : 8

Starší dorost (U19)

 26.08.201217:00 1 FC Zličín -Bohemians Praha 1 : 3
 02.09.201217:00 2 FC Zličín -FC Tempo 2 : 3
 09.09.201214:45 3 Junior Praha -FC Zličín 3 : 3
 16.09.201216:30 4 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 3 : 2
 23.09.201210:15 5 SK Libuš -FC Zličín 3 : 1
 30.09.201216:30 6 FC Zličín -ABC Braník 2 : 3
 07.10.201216:00 7 SK Union Vršovice -FC Zličín 4 : 3
 14.10.201216:00 8 FC Zličín -SK Střešovice 1911 1 : 5
 20.10.201213:30 9 FK Dukla Praha B-FC Zličín 10 : 0
 04.11.201214:00 11 AFK Slavoj Podolí Praha -FC Zličín 3 : 4
 11.11.201214:00 12 FC Zličín -SK Horní Měcholupy 0 : 2
 24.11.201213:00 13 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 0 : 2
 23.03.201310:15 14 Bohemians Praha -FC Zličín 8 : 1
 30.03.201316:00 15 FC Tempo -FC Zličín 2 : 0
 07.04.201316:30 16 FC Zličín -Junior Praha 2 : 0
 14.04.201316:30 17 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 1 : 0
 18.04.201317:00 18 FC Zličín -SK Libuš 3 : 7
 28.04.201317:00 19 ABC Braník -FC Zličín 4 : 1
 01.05.201317:00 22 FC Zličín -FK Dukla Praha B0 : 4
 05.05.201317:00 20 FC Zličín -SK Union Vršovice 0 : 4
 11.05.201317:00 21 SK Střešovice 1911 -FC Zličín 1 : 2
 02.06.201317:00 24 FC Zličín -AFK Slavoj Podolí Praha 0 : 0
 08.06.201312:00 25 SK Horní Měcholupy -FC Zličín 10 : 0
 16.06.201317:00 26 FC Zličín -FC Háje Jižní Město 4 : 1

2011/2012

Mladší dorost (U17)

 27.08.201112:30 2 Bohemians Praha -FC Zličín 4 : 1
 11.09.201114:45 4 ABC Braník -FC Zličín 3 : 1
 14.09.201118:00 1 FC Zličín -AFK Slavoj Podolí Praha 2 : 1
 17.09.201116:00 5 FC Zličín -SK Střešovice 1911 0 : 5
 27.09.201118:30 6 SK Horní Měcholupy -FC Zličín 5 : 1
 01.10.201116:00 7 FC Zličín -FC Tempo 2 : 1
 09.10.201117:30 8 ČAFC Praha -FC Zličín 8 : 2
 16.10.201111:30 9 FC Zličín -FK Admira Praha 1 : 3
 22.10.201113:00 10 Junior Praha -FC Zličín 7 : 1
 30.10.201110:00 11 FC Zličín -SK Aritma Praha 1 : 1
 05.11.201114:00 12 FC Zličín -SK Union Vršovice 4 : 0
 12.11.201112:00 13 SK Libuš -FC Zličín 3 : 1
 25.03.2012 14 AFK Slavoj Podolí Praha -FC Zličín 1 : 1
 01.04.201216:30 15 FC Zličín -Bohemians Praha 2 : 2
 15.04.201216:30 17 FC Zličín -ABC Braník 1 : 1
 21.04.201213:15 18 SK Střešovice 1911 -FC Zličín 2 : 1
 29.04.201217:00 19 FC Zličín -SK Horní Měcholupy 1 : 4
 06.05.201212:30 20 FC Tempo -FC Zličín 3 : 1
 13.05.201217:00 21 FC Zličín -ČAFC Praha 2 : 4
 20.05.201211:45 22 FK Admira Praha -FC Zličín 2 : 0
 27.05.201217:00 23 FC Zličín -Junior Praha 2 : 2
 02.06.201211:00 24 SK Aritma Praha -FC Zličín 3 : 0
 05.06.201217:30 25 SK Union Vršovice -FC Zličín 2 : 1
 16.06.201217:00 26 FC Zličín -SK Libuš 4 : 2

Starší žáci (U15)

 04.09.201115:15 1 FC Zličín -Sokol Stodůlky 2 : 3
 07.09.201117:45 12 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 3 : 1
 10.09.201110:30 2 FK Klánovice -FC Zličín 3 : 2
 18.09.201114:45 3 FC Zličín -Slovan Bohnice 2 : 2
 24.09.201115:15 4 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 5 : 1
 02.10.201114:15 5 FC Zličín -FK Řeporyje-Praha 5 5 : 2
 09.10.201116:00 6 Sokol Řepy -FC Zličín 4 : 0
 16.10.201113:45 7 FC Zličín -SK Viktoria Žižkov 0 : 1
 22.10.201112:30 8 Bohemians Praha -FC Zličín 10 : 1
 13.11.201111:45 11 FC Zličín -SK Motorlet Praha 3 : 3
 25.03.2012 14 Sokol Stodůlky -FC Zličín 2 : 2
 31.03.201213:00 15 FC Zličín -FK Klánovice 0 : 2
 09.04.201214:15 16 Slovan Bohnice -FC Zličín 2 : 1
 14.04.201214:45 17 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B4 : 2
 18.04.201217:00 19 FC Zličín -Sokol Řepy 2 : 2
 22.04.201209:30 18 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín 1 : 2
 08.05.201217:00 20 SK Viktoria Žižkov -FC Zličín 1 : 3
 12.05.201215:15 21 FC Zličín -Bohemians Praha 0 : 6
 03.06.201217:00 24 SK Motorlet Praha -FC Zličín 4 : 0
 10.06.201213:00 25 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 3 : 0

Mladší žáci (U13)

 03.09.201108:45 1 FC Zličín -SK Újezd Praha 4 5 : 11
 10.09.201115:15 2 ABC Braník B-FC Zličín 7 : 1
 25.09.201111:00 4 TJ Kyje -FC Zličín 0 : 6
 01.10.201108:45 5 FC Zličín -SK Horní Měcholupy 2 : 2
 09.10.201110:00 6 SK Libuš -FC Zličín 1 : 6
 15.10.201108:45 7 FC Zličín -SK Zbraslav 4 : 2
 23.10.201110:45 8 FC Zličín -Olympia Radotín 2 : 6
 28.10.201109:00 9 SK Union Vršovice -FC Zličín 2 : 0
 05.11.201112:15 10 FC Zličín -FC Tempo B1 : 4
 13.11.201112:00 11 SK Hostivař -FC Zličín 1 : 5
 25.03.2012 12 SK Újezd Praha 4 -FC Zličín 5 : 5
 31.03.201208:45 13 FC Zličín -ABC Braník B2 : 11
 14.04.201208:45 15 FC Zličín -TJ Kyje 1 : 0
 22.04.201212:30 16 SK Horní Měcholupy -FC Zličín 2 : 4
 28.04.201208:45 17 FC Zličín -SK Libuš 4 : 3
 06.05.201215:15 18 SK Zbraslav -FC Zličín 4 : 0
 12.05.201215:00 19 Olympia Radotín -FC Zličín 4 : 1
 19.05.201208:45 20 FC Zličín -SK Union Vršovice 1 : 2
 26.05.201209:00 21 FC Tempo B-FC Zličín 3 : 0
 02.06.201208:45 22 FC Zličín -SK Hostivař 11 : 0

Starší přípravka (U11)

 02.09.201117:00 1 SK Union Vršovice A-FC Zličín A11 : 6
 04.09.201117:00 1 Bohemians Praha -FC Zličín B12 : 8
 06.09.201116:15 12 FC Zličín A-Loko Vltavín a.s. 12 : 16
 06.09.201117:45 12 FC Zličín B-FK Újezd nad Lesy 3 : 19
 11.09.201114:00 2 FC Zličín A-SK Dolní Chabry 16 : 14
 11.09.201115:30 2 FC Zličín B-SK Union Vršovice B13 : 18
 16.09.201117:00 3 SK Union Vršovice A-FC Zličín B25 : 4
 16.09.201118:00 3 TJ Kyje -FC Zličín A4 : 19
 20.09.201117:30 13 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín A17 : 16
 21.09.201116:30 13 Spartak Kbely -FC Zličín B2 : 3
 25.09.201113:30 4 FC Zličín A-FC King, s.r.o. 43 : 5
 25.09.201115:00 4 FC Zličín B-SK Meteor Kačerov 16 : 21
 01.10.201110:30 5 SK Dolní Chabry -FC Zličín B21 : 12
 01.10.201113:00 5 Avia Čakovice -FC Zličín A0 : 24
 05.10.201117:00 15 FC Zličín A-Bohemians Praha 18 : 15
 09.10.201113:00 6 FC Zličín A-Spartak Kbely 13 : 10
 09.10.201114:30 6 FC Zličín B-TJ Praga Praha 11 : 9
 14.10.201117:00 9 SK Meteor Kačerov -FC Zličín A9 : 10
 14.10.201118:00 7 TJ Kyje -FC Zličín B3 : 0
 23.10.201112:30 8 FC Zličín A-SK Union Vršovice B10 : 5
 23.10.201114:00 8 FC Zličín B-Olympia Radotín 24 : 8
 29.10.201112:30 9 FC King, s.r.o. -FC Zličín B8 : 36
 06.11.201111:00 10 FC Zličín A-TJ Praga Praha 26 : 4
 06.11.201112:30 10 FC Zličín B-Loko Vltavín a.s. 4 : 26
 12.11.201110:00 11 Olympia Radotín -FC Zličín A11 : 17
 12.11.201113:00 11 Avia Čakovice -FC Zličín B5 : 17
 20.11.201112:00 14 FC Zličín B-FC Zličín A9 : 17
 25.03.201211:30 16 FC Zličín A-SK Union Vršovice A1 : 12
 25.03.201213:15 16 FC Zličín B-Bohemians Praha 5 : 17
 31.03.201210:30 17 SK Dolní Chabry -FC Zličín A14 : 8
 01.04.201213:00 17 SK Union Vršovice B-FC Zličín B10 : 4
 09.04.201213:00 18 FC Zličín A-TJ Kyje 10 : 8
 09.04.201214:45 18 FC Zličín B-SK Union Vršovice A25 : 4
 13.04.201217:30 19 SK Meteor Kačerov -FC Zličín B17 : 7
 14.04.201211:00 19 FC King, s.r.o. -FC Zličín A5 : 28
 22.04.201213:30 20 FC Zličín A-Avia Čakovice 22 : 3
 22.04.201215:15 20 FC Zličín B-SK Dolní Chabry 14 : 3
 27.04.201217:00 21 Spartak Kbely -FC Zličín A4 : 10
 28.04.201210:30 21 TJ Praga Praha -FC Zličín B16 : 3
 04.05.201217:30 22 FC Zličín B-TJ Kyje 20 : 15
 12.05.201211:30 23 Olympia Radotín -FC Zličín B1 : 28
 13.05.201215:15 23 SK Union Vršovice B-FC Zličín A15 : 10
 16.05.201217:00 29 FC Zličín A-FC Zličín B25 : 10
 17.05.201217:00 25 TJ Praga Praha -FC Zličín A6 : 11
 20.05.201213:30 24 FC Zličín A-SK Meteor Kačerov 12 : 13
 20.05.201215:15 24 FC Zličín B-FC King, s.r.o. 11 : 1
 26.05.201211:00 25 Loko Vltavín a.s. -FC Zličín B18 : 15
 29.05.201217:30 30 Bohemians Praha -FC Zličín A9 : 4
 03.06.201213:30 26 FC Zličín A-Olympia Radotín 29 : 4
 03.06.201215:15 26 FC Zličín B-Avia Čakovice 9 : 3
 07.06.201217:00 27 Loko Vltavín a.s. -FC Zličín A19 : 17
 08.06.201218:00 27 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín B19 : 8
 17.06.201213:30 28 FC Zličín A-FK Újezd nad Lesy 9 : 11
 17.06.201215:15 28 FC Zličín B-Spartak Kbely 11 : 17

2010/2011

Mladší dorost (U17)

 28.11.201015:00 1 FC Zličín -SK Střešovice 1911 2 : 4
 11.12.201015:00 2 SK Kročehlavy -FC Zličín 1 : 3
 16.01.201115:00 4 SK Motorlet Praha B-FC Zličín 0 : 0
 22.01.201113:00 5 FC Zličín -FK Meteor Praha VIII 1 : 1
 29.01.201113:00 6 FK Admira Praha -FC Zličín 3 : 2
 12.02.201113:00 8 SK Roztoky -FC Zličín 1 : 2

Mladší přípravka (U9)

 04.09.201009:00 1 FC Zličín -Sokol Vinoř 7 : 0
 12.09.201008:30 2 FK Slavoj Vyšehrad -FC Zličín 1 : 4
 18.09.201009:00 3 FC Zličín -Sokol Řepy 10 : 0
 02.10.201009:00 5 FC Zličín -SK Hostivař 13 : 0
 10.10.201014:00 6 Čechie Dubeč -FC Zličín 5 : 1
 16.10.201009:00 7 FC Zličín -SK Střešovice 1911 4 : 2
 23.10.201008:45 8 Slovan Kunratice -FC Zličín 1 : 3
 30.10.201009:00 9 FC Zličín -Junior Praha 10 : 0
 07.11.201009:00 10 FC Zličín -SK Sparta Krč 6 : 3
 13.11.201009:30 11 SK Horní Měcholupy -FC Zličín 6 : 4
 26.03.201109:30 12 Sokol Vinoř -FC Zličín 0 : 6
 02.04.201109:00 13 FC Zličín -FK Slavoj Vyšehrad 5 : 2
 10.04.201117:00 14 Sokol Řepy -FC Zličín 1 : 7
 20.04.201117:00 16 SK Hostivař -FC Zličín 0 : 13
 01.05.201113:45 17 FC Zličín -Čechie Dubeč 3 : 3
 07.05.201109:00 18 SK Střešovice 1911 -FC Zličín 2 : 0
 15.05.201113:45 19 FC Zličín -Slovan Kunratice 11 : 0
 22.05.201113:45 20 Junior Praha -FC Zličín 0 : 7
 28.05.201108:30 21 SK Sparta Krč -FC Zličín 0 : 2
 05.06.201112:15 22 FC Zličín -SK Horní Měcholupy 1 : 4

Mladší přípravka B (U8)

 05.09.201015:00 1 Spartak Hrdlořezy -FC Zličín 5 : 1
 11.09.201013:30 2 FC Zličín -Avia Čakovice 4 : 2
 19.09.201013:15 3 Sokol Dolní Počernice -FC Zličín 0 : 3
 25.09.201013:30 4 FC Zličín -Olympia Radotín 0 : 13
 02.10.201008:30 5 Junior Praha B-FC Zličín 0 : 3
 16.10.201009:00 7 SK Ďáblice -FC Zličín 12 : 0
 23.10.201013:30 8 FC Zličín -FC Čechie Uhříněves 0 : 4
 31.10.201010:15 9 SK Modřany -FC Zličín 6 : 2
 09.04.201113:30 10 FC Zličín -Spartak Hrdlořezy 2 : 8
 16.04.201109:00 11 Avia Čakovice -FC Zličín 1 : 1
 23.04.201113:30 12 FC Zličín -Sokol Dolní Počernice 2 : 0
 29.04.201116:30 13 Olympia Radotín -FC Zličín 2 : 0
 07.05.201113:30 14 FC Zličín -Junior Praha B10 : 0
 21.05.201113:30 16 FC Zličín -SK Ďáblice 1 : 6
 29.05.201115:00 17 FC Čechie Uhříněves -FC Zličín 2 : 3
 04.06.201113:30 18 FC Zličín -SK Modřany 4 : 3

2009/2010

Mladší dorost (U17)

 28.11.200913:30 1 FC Zličín -SK Kročehlavy 4 : 1
 06.12.200914:30 2 FC Zličín -SK Motorlet Praha B4 : 1
 10.01.201013:30 3 SK Horní Měcholupy -FC Zličín 0 : 4
 17.01.201013:30 4 FC Zličín -SK Rakovník 4 : 3

Mladší žáci (U13)

 28.11.200909:00 1 FC Zličín -Sokol Bílá Hora 1 : 2
 05.12.200909:00 2 SK Motorlet Praha B-FC Zličín 2 : 3
 13.01.201017:00 3 FC Zličín -FK Řeporyje-Praha 5 5 : 1
 06.02.201009:00 7 SK Motorlet Praha A-FC Zličín 2 : 1
 13.02.201012:00 6 FC Zličín -Sokol Řepy 2 : 1
 20.02.201012:00 9 FC Zličín -SK Slavia Praha - fotbal, a.s. dívky 
 21.02.201013:30 9 FC Zličín -FK Baník Sokolov  
 27.02.201009:00 10 Sokol Stodůlky -FC Zličín  

Starší přípravka (U11)

 05.09.200912:15 1 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 0 : 6
 13.09.200911:15 2 FK Union Strašnice -FC Zličín 2 : 6
 19.09.200909:00 3 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B0 : 9
 28.09.200914:30 4 FK Slavoj Vyšehrad -FC Zličín 4 : 0
 03.10.200909:00 5 FC Zličín -Háje SOS, o.p.s. 1 : 9
 11.10.200911:30 6 FC Zličín -AFK Slavoj Podolí Praha B4 : 5
 17.10.200909:00 7 FC Tempo B-FC Zličín 4 : 0
 24.10.200912:45 8 FC Zličín -ABC Braník B1 : 4
 07.11.200912:45 10 FC Zličín B-Loko Vltavín a.s. 2 : 2
 14.11.200908:45 11 Bohemians Praha -FC Zličín 1 : 3
 21.03.201010:00 13 FC Zličín -FK Union Strašnice 1 : 1
 28.03.201012:00 12 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 4 : 0
 09.04.201016:00 14 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 1 : 0
 17.04.201009:00 15 FC Zličín -FK Slavoj Vyšehrad 3 : 2
 25.04.201015:30 16 Háje SOS, o.p.s. -FC Zličín 4 : 1
 02.05.201015:30 17 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín 1 : 3
 08.05.201013:00 18 FC Zličín -FC Tempo B0 : 5
 16.05.201015:30 19 ABC Braník B-FC Zličín 3 : 2
 29.05.201009:00 21 Loko Vltavín a.s. -FC Zličín 1 : 0
 06.06.201014:00 22 FC Zličín -Bohemians Praha 1 : 0

Mladší přípravka B (U8)

 13.09.200914:15 2 Bohemians Praha -FC Zličín 2 : 6
 20.09.200913:15 3 FC Zličín -Loko Vltavín a.s. B8 : 0
 28.09.200915:00 4 FC Zličín -Sokol Nebušice 14 : 0
 03.10.200910:00 5 SK Čechie Smíchov -FC Zličín 0 : 10
 11.10.200913:00 6 FC Zličín -FK Dukla Praha B8 : 2
 17.10.200908:30 7 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 0 : 10
 25.10.200911:15 8 FC Zličín -Sokol Bílá Hora 14 : 0
 31.10.200908:30 9 SK Aritma Praha B-FC Zličín 0 : 13
 18.04.201013:45 11 FC Zličín -Bohemians Praha 1 : 3
 24.04.201008:15 12 Loko Vltavín a.s. B-FC Zličín 0 : 6
 30.04.201017:00 13 Sokol Nebušice -FC Zličín 0 : 6
 09.05.201013:45 14 FC Zličín -SK Čechie Smíchov 10 : 0
 15.05.201013:30 15 FK Dukla Praha B-FC Zličín 2 : 6
 23.05.201013:45 16 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B4 : 0
 29.05.201010:00 17 Sokol Bílá Hora -FC Zličín 3 : 9
 06.06.201015:30 18 FC Zličín -SK Aritma Praha B3 : 2

2008/2009

FCPK

 23.08.200810:30 1 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 4 : 0
 30.08.200810:30 2 FC Zličín -FC Čechie Uhříněves 0 : 0
 07.09.200817:00 3 SK Libuš -FC Zličín 3 : 2
 13.09.200810:30 4 FC Zličín -FC Háje Jižní Město 0 : 1
 27.09.200810:30 6 FC Zličín -SK Aritma Praha 1 : 0
 04.10.200810:30 7 ČAFC Praha -FC Zličín 2 : 2
 11.10.200810:30 8 FC Zličín -Sokol Královice 2 : 0
 18.10.200810:15 9 FK Dukla Praha B-FC Zličín 3 : 2
 25.10.200810:30 10 FC Zličín -Olympia Radotín 5 : 1
 02.11.200814:00 11 SK Motorlet Praha B-FC Zličín 1 : 1
 08.11.200810:30 12 FC Zličín -FK Slavoj Vyšehrad 2 : 0
 15.11.2008 13 Bohemians Praha B-FC Zličín 2 : 1
 22.11.200810:30 14 FC Zličín -SK Uhelné sklady Praha 1 : 1
 29.11.200810:30 15 SK Union Vršovice -FC Zličín 0 : 1
 10.01.200913:30 1 SK Střešovice 1911 -FC Zličín 4 : 3
 17.01.200910:30 2 SK Aritma Praha -FC Zličín 3 : 1
 17.01.200910:30 2 SK Aritma Praha -FC Zličín 3 : 1
 07.02.200915:30 5 FC Zličín -Bohemians 1905, a.s. dorost5 : 1
 10.02.200918:30 3 FC Čechie Velká Dobrá -FC Zličín 0 : 1
 14.02.200911:00 6 Olympia Radotín -FC Zličín 3 : 1
 21.02.200911:00 7 SK Libuš -FC Zličín 1 : 0
 28.02.200911:00 8 FC Zličín -AFK Slivenec 5 : 3
 15.03.200910:15 16 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 1 : 2
 22.03.200915:00 17 FC Čechie Uhříněves -FC Zličín 1 : 1
 28.03.200910:30 18 FC Zličín -SK Libuš 2 : 0
04.04.200910:15 19 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 2 : 3
 18.04.200910:15 21 SK Aritma Praha -FC Zličín 3 : 1
 25.04.200910:30 22 FC Zličín -ČAFC Praha 3 : 0
 02.05.200917:00 23 Sokol Královice -FC Zličín 0 : 2
 08.05.200910:30 24 FC Zličín -FK Dukla Praha B1 : 2
 16.05.200917:00 25 Olympia Radotín -FC Zličín 1 : 0
 23.05.200910:30 26 FC Zličín -SK Motorlet Praha B2 : 2
 31.05.200917:00 27 FK Slavoj Vyšehrad B-FC Zličín 1 : 4
 06.06.200910:30 28 FC Zličín -Bohemians Praha B5 : 1
 13.06.200910:15 29 SK Uhelné sklady Praha -FC Zličín 2 : 1
 20.06.200910:15 30 FC Zličín -SK Union Vršovice 2 : 2

FCPK B

 23.08.200810:15 1 SK Čechoslovan Chuchle -FC Zličín B3 : 3
 30.08.200817:00 2 FC Zličín B-1999 Praha 2 : 2
 07.09.200810:15 3 Olympia Radotín B-FC Zličín B3 : 0
 14.09.200810:30 4 Sokol Řepy -FC Zličín B0 : 2
 21.09.200816:30 5 FC Zličín B-ABC Braník 0 : 5
 27.09.200810:15 6 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín B3 : 0
 05.10.200816:00 7 FC Zličín B-SK Modřany 1 : 0
 12.10.200816:00 8 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín B2 : 2
 19.10.200815:30 9 FC Zličín B-Fórum Ukrajinců ČR 1 : 3
 26.10.200814:30 10 Sportovní kluby Praha 4 -FC Zličín B2 : 2
 02.11.200814:00 11 FC Zličín B-Sokol Lochkov 0 : 2
 08.11.200810:30 12 SK Meteor Kačerov -FC Zličín B4 : 2
 29.03.200915:00 14 FC Zličín B-SK Čechoslovan Chuchle 4 : 2
 04.04.200916:30 15 1999 Praha -FC Zličín B1 : 3
 11.04.200916:30 16 FC Zličín B-Olympia Radotín B1 : 2
 18.04.200915:30 17 FC Zličín B-Sokol Řepy 1 : 4
 25.04.200910:15 18 ABC Braník -FC Zličín B7 : 2
 03.05.200917:00 19 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha B1 : 0
 09.05.200917:00 20 SK Modřany -FC Zličín B0 : 3
 17.05.200917:00 21 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 B6 : 3
 24.05.200917:00 22 Fórum Ukrajinců ČR -FC Zličín B4 : 2
 31.05.200917:00 23 FC Zličín B-Sportovní kluby Praha 4 2 : 2
 06.06.200917:00 24 Sokol Lochkov -FC Zličín B0 : 8
 14.06.200917:00 25 FC Zličín B-SK Meteor Kačerov 6 : 2

Mladší dorost (U17)

 18.01.200915:30 2 FK Dukla Praha -FC Zličín 0 : 4
 25.01.200913:30 3 FC Zličín -SK Union Vršovice 4 : 1
 01.02.200913:30 4 SK Aritma Praha -FC Zličín 0 : 2
 07.02.200913:30 5 FC Zličín -SK Slaný 0 : 1
 21.02.200913:30 7 FC Zličín -Bohemians 1905, a.s. 2 : 2
 15.03.200913:30 9 FC Zličín -FK Sparta Košíře 0 : 3

Starší žáci (U15)

 24.01.200910:30 3 Bohemians 1905, a.s. -FC Zličín 2 : 1
 01.02.200910:30 4 FC Zličín -SK Střešovice 1911 0 : 3
 07.02.200912:00 5 FC Zličín -FK Viktoria Žižkov 2 : 2
 08.02.200910:30 5 FC King, s.r.o. -FC Zličín 5 : 3
 15.02.200909:00 6 SK Libuš -FC Zličín 2 : 1
 22.03.200912:00 10 FC Zličín -Sokol Stodůlky 0 : 0

Mladší přípravka B (U8)

 07.09.200809:00 1 FC Zličín -Loko Vltavín a.s. B11 : 0
 13.09.200810:00 2 Bohemians Praha -FC Zličín 7 : 7
 21.09.200809:00 3 FC Zličín -SK Uhelné sklady Praha 10 : 0
 28.09.200815:00 4 FC Zličín -Sokol Nebušice 9 : 0
 03.10.200816:30 5 Sokol Stodůlky -FC Zličín 4 : 0
 12.10.200814:30 6 FC Zličín -SK Čechie Smíchov 2 : 4
 19.10.200813:45 7 FK Dukla Praha -FC Zličín 1 : 6
 26.10.200813:00 8 FC Zličín -SK Střešovice 1911 4 : 2
 01.11.200813:30 9 Sokol Bílá Hora -FC Zličín 3 : 2
 09.11.200812:30 10 FC Zličín -SK Aritma Praha 4 : 2
 05.04.200912:00 13 FC Zličín -Bohemians Praha 1 : 2
 07.04.200916:30 14 SK Uhelné sklady Praha -FC Zličín 0 : 11
 17.04.200917:30 15 Sokol Nebušice -FC Zličín 0 : 7
 26.04.200914:00 16 FC Zličín -Sokol Stodůlky 2 : 6
 28.04.200917:00 17 SK Čechie Smíchov -FC Zličín 4 : 0
 10.05.200914:00 18 FC Zličín -FK Dukla Praha B3 : 0
 17.05.200912:15 19 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 3 : 1
 24.05.200914:00 20 FC Zličín -Sokol Bílá Hora 2 : 0
 30.05.200909:00 21 SK Aritma Praha B-FC Zličín 2 : 2
 09.06.200916:30 12 Loko Vltavín a.s. B-FC Zličín 1 : 6

2007/2008

FCPK

 04.08.200710:30 1 FC Zličín -FK Újezd nad Lesy 1 : 3
 11.08.200710:30 2 FC Zličín -FC Čechie Uhříněves 3 : 2
 19.08.200717:00 3 SK Libuš -FC Zličín 4 : 2
 25.08.200710:30 4 FC Zličín -FC Háje Jižní Město 3 : 3
 08.09.200710:30 6 FC Zličín -SK Aritma Praha 3 : 2
 16.09.200716:30 7 SK Motorlet Praha B-FC Zličín 2 : 2
 22.09.200710:30 8 FC Zličín -Sokol Královice 0 : 4
 28.09.200710:15 9 FK Dukla Praha B-FC Zličín 3 : 4
 06.10.200710:30 10 FC Zličín -Olympia Radotín 2 : 3
 14.10.200710:15 11 FK Meteor Praha VIII -FC Zličín 2 : 0
 20.10.200710:30 12 FC Zličín -FK Slavoj Vyšehrad B3 : 0
 27.10.200714:30 13 Bohemians Praha B-FC Zličín 3 : 3
 03.11.200710:30 14 FC Zličín -SK Uhelné sklady Praha 0 : 2
 10.11.200714:00 15 FC Tempo -FC Zličín 2 : 1
 08.03.200810:30 30 FC Zličín -FC Tempo 2 : 1
 16.03.200814:30 16 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín 0 : 0
 24.03.200815:00 17 FC Čechie Uhříněves -FC Zličín 2 : 2
 29.03.200810:30 18 FC Zličín -SK Libuš 1 : 1
 05.04.200810:15 19 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 2 : 1
 19.04.200810:15 21 SK Aritma Praha -FC Zličín 0 : 1
 26.04.200810:30 22 FC Zličín -SK Motorlet Praha B3 : 3
 03.05.200817:00 23 Sokol Královice -FC Zličín 3 : 2
 10.05.200810:30 24 FC Zličín -FK Dukla Praha B0 : 0
 17.05.200817:00 25 Olympia Radotín -FC Zličín 0 : 0
 24.05.200810:30 26 FC Zličín -FK Meteor Praha VIII 0 : 2
 01.06.200817:00 27 FK Slavoj Vyšehrad B-FC Zličín 3 : 2
 07.06.200810:30 28 FC Zličín -Bohemians Praha B2 : 0
 14.06.200810:15 29 SK Uhelné sklady Praha -FC Zličín 3 : 0

FCPK B

 18.08.200716:30 1 SK Aritma Praha B-FC Zličín B5 : 2
 25.08.200717:00 2 FC Zličín B-Dolní Měcholupy B5 : 3
 02.09.200710:15 3 Olympia Radotín B-FC Zličín B4 : 1
 08.09.200715:30 4 Sokol Řepy -FC Zličín B2 : 1
 16.09.200716:30 5 FC Zličín B-ABC Braník 1 : 3
 22.09.200710:15 6 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín B6 : 1
 30.09.200716:30 7 FC Zličín B-SK Modřany 6 : 2
 07.10.200713:45 8 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín B3 : 3
 14.10.200716:00 9 FC Zličín B-Fórum Ukrajinců ČR 4 : 3
 21.10.200715:30 10 Sportovní kluby Praha 4 -FC Zličín B3 : 1
 28.10.200714:30 11 FC Zličín B-Sokol Lochkov 2 : 2
 03.11.200714:00 12 Čechie Dubeč B-FC Zličín B2 : 1
 30.03.200815:00 14 FC Zličín B-SK Aritma Praha B4 : 0
 06.04.200816:30 15 Dolní Měcholupy B-FC Zličín B0 : 2
 12.04.200816:30 16 FC Zličín B-Olympia Radotín B1 : 2
 20.04.200817:00 17 FC Zličín B-Sokol Řepy 2 : 1
 26.04.200810:15 18 ABC Braník -FC Zličín B7 : 1
 04.05.200817:00 19 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha B1 : 0
 10.05.200817:00 20 SK Modřany -FC Zličín B5 : 1
 18.05.200817:00 21 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 B0 : 2
 25.05.200817:00 22 Fórum Ukrajinců ČR -FC Zličín B2 : 3
 01.06.200817:00 23 FC Zličín B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 2
 07.06.200814:30 24 Sokol Lochkov -FC Zličín B0 : 3
 14.06.200817:00 25 FC Zličín B-Čechie Dubeč B6 : 2

Mladší žáci (U13)

 02.09.200709:00 1 FC Zličín B-Sokol Bílá Hora 0 : 3
 05.09.200718:00 2 FK Újezd nad Lesy -FC Zličín B5 : 0
 16.09.200708:45 3 FC Zličín B-Sokol Troja 0 : 7
 22.09.200710:00 4 FK Admira Praha -FC Zličín B12 : 0
 07.10.200712:45 6 FC Zličín B-Sokol Lipence 0 : 0
 14.10.200709:00 7 SK Ďáblice -FC Zličín B10 : 0
 21.10.200708:45 8 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 B0 : 7
 28.10.200710:15 9 Sokol Stodůlky B-FC Zličín B4 : 1
 12.04.200810:30 10 Sokol Bílá Hora -FC Zličín B7 : 0
 20.04.200813:45 11 FC Zličín B-FK Újezd nad Lesy 0 : 3
 27.04.200813:00 12 Sokol Troja -FC Zličín B7 : 0
 04.05.200813:45 13 FC Zličín B-FK Admira Praha 0 : 3
 18.05.200810:00 15 Sokol Lipence -FC Zličín B2 : 4
 25.05.200810:30 16 FC Zličín B-SK Ďáblice 2 : 5
 31.05.200813:00 17 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín B5 : 2
 08.06.200813:45 18 FC Zličín B-Sokol Stodůlky B1 : 2

Starší přípravka (U11)

 01.09.200709:00 1 FC Zličín -Sokol Troja 0 : 3
 08.09.200710:00 2 Bohemians Praha -FC Zličín 2 : 2
 15.09.200709:00 3 FC Zličín -SK Union Vršovice B0 : 1
 21.09.200716:30 4 Sokol Stodůlky -FC Zličín 4 : 2
 28.09.200709:00 5 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B7 : 3
 07.10.200714:30 6 FK Slavoj Vyšehrad -FC Zličín 6 : 0
 14.10.200709:00 7 FC Zličín -SK Horní Měcholupy 1 : 7
 21.10.200709:30 8 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín 6 : 3
 28.10.200709:00 9 FC Zličín -SK Čechie Smíchov 12 : 0
 04.11.200709:00 10 FC Zličín -ABC Braník B2 : 5
 29.03.200812:45 12 Sokol Troja -FC Zličín 2 : 1
 06.04.200816:30 13 FC Zličín -Bohemians Praha 0 : 3
 11.04.200816:00 14 SK Union Vršovice B-FC Zličín 0 : 1
 20.04.200815:30 15 FC Zličín -Sokol Stodůlky 3 : 4
 27.04.200811:00 16 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 5 : 4
 04.05.200815:30 17 FC Zličín -FK Slavoj Vyšehrad 0 : 4
 11.05.200813:00 18 SK Horní Měcholupy -FC Zličín 5 : 1
 18.05.200815:30 19 FC Zličín -AFK Slavoj Podolí Praha B1 : 1
 24.05.200811:00 20 SK Čechie Smíchov -FC Zličín 6 : 5
 01.06.200815:30 21 ABC Braník B-FC Zličín 5 : 0

Mladší přípravka B (U8)

 08.09.200708:30 2 Bohemians Praha -FC Zličín 1 : 1
 16.09.200715:00 3 FC Zličín -SK Zbraslav 9 : 0
 27.09.200716:30 5 Sokol Stodůlky -FC Zličín 1 : 1
 07.10.200714:30 6 FC Zličín -SK Čechie Smíchov 4 : 1
 14.10.200708:30 7 FK Dukla Praha B-FC Zličín 0 : 8
 21.10.200714:00 8 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B5 : 0
 23.10.200715:30 9 Sokol Bílá Hora -FC Zličín 0 : 1
 04.11.200712:30 10 FC Zličín -SK Aritma Praha B2 : 2
 10.11.200709:30 11 Sokol Řepy -FC Zličín 3 : 1
 06.04.200815:00 13 FC Zličín -Bohemians Praha 1 : 4
 12.04.200810:45 14 SK Zbraslav -FC Zličín 1 : 0
 27.04.200815:30 16 FC Zličín -Sokol Stodůlky 0 : 4
 29.04.200817:00 17 SK Čechie Smíchov -FC Zličín 1 : 1
 11.05.200815:30 18 FC Zličín -FK Dukla Praha B7 : 1
 22.05.200818:00 19 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 2 : 4
 25.05.200815:30 20 FC Zličín -Sokol Bílá Hora 13 : 0
 01.06.200813:00 21 SK Aritma Praha B-FC Zličín 5 : 0
 08.06.200815:30 22 FC Zličín -Sokol Řepy 0 : 3

2006/2007

FCPK

 12.08.200617:00 15 FC Tempo -FC Zličín 5 : 6
 19.08.200610:30 1 FC Zličín -SK Uhelné sklady Praha 1 : 0
 26.08.200610:30 2 FC Zličín -SK Aritma Praha 3 : 0
 03.09.200617:00 3 SK Horní Měcholupy -FC Zličín 1 : 0
 09.09.200610:30 4 FC Zličín -FC Háje Jižní Město 2 : 2
 23.09.200610:30 6 FC Zličín -FC Čechie Uhříněves 3 : 0
 01.10.200616:00 7 SK Motorlet Praha B-FC Zličín 2 : 0
 07.10.200610:30 8 FC Zličín -Sokol Královice 6 : 2
 14.10.200610:15 9 FK Dukla Praha -FC Zličín 4 : 2
 21.10.200610:30 10 FC Zličín -Olympia Radotín 2 : 2
 29.10.200610:15 11 FK Meteor Praha VIII -FC Zličín 3 : 0
 04.11.200610:30 12 FC Zličín -SK Ďáblice 1 : 1
 11.11.200614:00 13 Bohemians Praha B-FC Zličín 6 : 1
 18.11.200610:30 14 FC Zličín -SK Libuš 3 : 1
 10.03.200710:30 16 SK Uhelné sklady Praha -FC Zličín 0 : 2
 17.03.200710:15 17 SK Aritma Praha -FC Zličín 2 : 1
 24.03.200710:30 18 FC Zličín -SK Horní Měcholupy 2 : 7
 31.03.200710:15 19 FC Háje Jižní Město -FC Zličín 4 : 1
 15.04.200716:30 21 FC Čechie Uhříněves -FC Zličín 2 : 1
 21.04.200710:30 22 FC Zličín -SK Motorlet Praha B1 : 0
 28.04.200717:00 23 Sokol Královice -FC Zličín 4 : 2
 05.05.200710:30 24 FC Zličín -FK Dukla Praha 0 : 0
 12.05.200717:00 25 Olympia Radotín -FC Zličín 1 : 1
 19.05.200710:30 26 FC Zličín -FK Meteor Praha VIII 2 : 1
 24.05.200717:45 27 SK Ďáblice -FC Zličín 1 : 1
 02.06.200710:30 28 FC Zličín -Bohemians Praha B2 : 2
 10.06.200717:00 29 SK Libuš -FC Zličín 2 : 2
 16.06.200710:30 30 FC Zličín -FC Tempo 1 : 4

FCPK B

 19.08.200617:00 1 SK Aritma Praha B-FC Zličín B1 : 2
 26.08.200617:00 2 FC Zličín B-Gordic Kačerov 1 : 1
 03.09.200610:00 3 Olympia Radotín B-FC Zličín B0 : 4
 09.09.200615:30 4 Sokol Řepy -FC Zličín B1 : 0
 16.09.200616:30 5 FC Zličín B-SK Čechoslovan Chuchle 1 : 1
 23.09.200610:15 6 AFK Slavoj Podolí Praha B-FC Zličín B1 : 0
 01.10.200616:00 7 FC Zličín B-SK Modřany 0 : 0
 08.10.200616:00 8 Slavoj Suchdol -FC Zličín B2 : 2
 15.10.200615:30 9 FC Zličín B-A.F.K. Olympia Šeberov 1 : 2
 22.10.200615:30 10 Sportovní kluby Praha 4 -FC Zličín B1 : 3
 29.10.200614:30 11 FC Zličín B-Sokol Lochkov 1 : 1
 04.11.200614:00 12 Čechie Dubeč B-FC Zličín B2 : 2
 25.03.200715:00 14 FC Zličín B-SK Aritma Praha B1 : 3
 01.04.200716:30 15 Gordic Kačerov -FC Zličín B0 : 1
 07.04.200716:30 16 FC Zličín B-Olympia Radotín B1 : 1
 15.04.200716:30 17 FC Zličín B-Sokol Řepy 1 : 1
 21.04.200710:15 18 SK Čechoslovan Chuchle -FC Zličín B4 : 0
 29.04.200717:00 19 FC Zličín B-AFK Slavoj Podolí Praha B0 : 1
 05.05.200717:00 20 SK Modřany -FC Zličín B3 : 3
 13.05.200717:00 21 FC Zličín B-Slavoj Suchdol 1 : 1
 19.05.200717:00 22 A.F.K. Olympia Šeberov -FC Zličín B3 : 1
 27.05.200717:00 23 FC Zličín B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 3
 02.06.200717:00 24 Sokol Lochkov -FC Zličín B2 : 0
 10.06.200717:00 25 FC Zličín B-Čechie Dubeč B2 : 2

Mladší žáci (U13)

 10.09.200617:00 2 Sokol Nebušice -FC Zličín B3 : 0
 17.09.200608:45 3 FC Zličín B-Sokol Troja 1 : 4
 24.09.200614:45 4 FK Admira Praha -FC Zličín B10 : 0
 01.10.200608:45 5 FC Zličín B-FK Újezd nad Lesy B2 : 0
 08.10.200608:45 6 FC Zličín B-SK Střešovice 1911 B0 : 8
 15.10.200611:00 7 SK Ďáblice -FC Zličín B5 : 0
 22.10.200608:45 8 FC Zličín B-FK Meteor Praha VIII C0 : 16
 29.10.200614:00 9 SK Aritma Praha -FC Zličín B10 : 0
 05.11.200608:45 10 FC Zličín B-Sokol Bílá Hora 1 : 3
 11.11.200608:45 11 FK Řeporyje-Praha 5 -FC Zličín B12 : 0
 15.04.200708:45 13 FC Zličín B-Sokol Nebušice 2 : 2
 21.04.200711:15 14 Sokol Troja -FC Zličín B10 : 0
 25.04.200716:00 15 FC Zličín B-FK Admira Praha 0 : 1
 05.05.200713:00 16 FK Újezd nad Lesy B-FC Zličín B5 : 0
 13.05.200713:00 17 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín B4 : 2
 20.05.200708:45 18 FC Zličín B-SK Ďáblice 0 : 6
 23.05.200716:30 20 FC Zličín B-SK Aritma Praha 0 : 3
 27.05.200713:00 19 FK Meteor Praha VIII C-FC Zličín B11 : 0
 09.06.200715:00 21 Sokol Bílá Hora -FC Zličín B5 : 0
 17.06.200708:45 22 FC Zličín B-FK Řeporyje-Praha 5 0 : 5

Starší přípravka (U11)

 03.09.200612:30 1 FC Zličín -ČAFC Praha 3 : 2
 10.09.200610:15 2 Bohemians Praha -FC Zličín 4 : 4
 16.09.200609:00 3 FC Zličín -SK Hostivař 5 : 0
 22.09.200617:30 4 Sokol Stodůlky -FC Zličín 2 : 2
 30.09.200609:00 5 FC Zličín -SC Xaverov Horní Počernice o.s. 0 : 5
 08.10.200614:45 6 FK Slavoj Vyšehrad -FC Zličín 1 : 4
 20.10.200617:00 8 FK Union Strašnice -FC Zličín 1 : 0
 29.10.200613:00 9 FC Zličín -SK Čechie Smíchov 2 : 7
 04.11.200612:45 10 FC Zličín -ABC Braník B2 : 3
 11.11.200609:45 11 TJ Točná -FC Zličín 1 : 2
 09.04.200713:30 12 ČAFC Praha -FC Zličín 2 : 2
 14.04.200709:00 13 FC Zličín -Bohemians Praha 0 : 3
 20.04.200717:00 14 SK Hostivař -FC Zličín 3 : 0
 28.04.200709:00 15 FC Zličín -Sokol Stodůlky 2 : 0
 06.05.200715:00 16 SC Xaverov Horní Počernice o.s. -FC Zličín 5 : 0
 12.05.200709:00 17 FC Zličín -FK Slavoj Vyšehrad 0 : 4
 27.05.200715:30 19 FC Zličín -FK Union Strašnice 4 : 0
 02.06.200709:00 20 SK Čechie Smíchov -FC Zličín 2 : 2
 10.06.200708:30 21 ABC Braník B-FC Zličín 2 : 0
 17.06.200715:30 22 FC Zličín -TJ Točná 3 : 5

Mladší přípravka (U9)

 02.09.200612:15 1 FC Zličín -SK Motorlet Praha D4 : 4
 10.09.200609:00 2 Bohemians Praha -FC Zličín 2 : 2
 17.09.200615:00 3 FC Zličín -SK Zbraslav 4 : 0
 27.09.200617:30 5 Sokol Stodůlky -FC Zličín 0 : 4
 08.10.200614:30 6 FC Zličín -SK Čechie Smíchov 3 : 0
 12.10.200616:00 7 FK Dukla Praha B-FC Zličín 1 : 2
 22.10.200614:00 8 FC Zličín -SK Střešovice 1911 B2 : 1
 24.10.200616:00 9 Sokol Bílá Hora -FC Zličín 1 : 3
 05.11.200612:30 10 FC Zličín -SK Aritma Praha B2 : 1
 11.11.200609:00 11 Sokol Řepy -FC Zličín 0 : 1
 04.04.200717:00 12 SK Motorlet Praha D-FC Zličín 3 : 1
 15.04.200715:00 13 FC Zličín -Bohemians Praha 2 : 0
 21.04.200709:00 14 SK Zbraslav -FC Zličín 4 : 3
 02.05.200717:00 16 FC Zličín -Sokol Stodůlky 12 : 1
 12.05.200711:00 17 SK Čechie Smíchov -FC Zličín 0 : 6
 20.05.200715:30 18 FC Zličín -FK Dukla Praha B2 : 1
 27.05.200717:00 19 SK Střešovice 1911 B-FC Zličín 0 : 5
 03.06.200715:30 20 FC Zličín -Sokol Bílá Hora 2 : 3
 09.06.200715:30 21 SK Aritma Praha B-FC Zličín 0 : 3
 17.06.200714:00 22 FC Zličín -Sokol Řepy 4 : 1