Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Tabulka střelců: SD

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Týmy | Archiv



 
Víkend summary: FCPK-Královice 3:0, FCPK B-Č.Smíchov 2:1, Dubeč-U19 0:3, U17-Libuš 1:11, Ďáblice-U15 0:2, U13-Zbraslav 1:14, Praga-U11 24:10, U9-D.Poč. 18:23...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Čechie Dubeč - Starší dorost (U19)
0 : 3
datum: 13.10.2019 10:15
 
 
Starší dorost (U19) - FK Union Strašnice
hřiště: Př.Kopanina
datum: 19.10.2019 12:00
 

Karta týmu: Starší dorost (U19)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Srpen/2019

 PNE 18.08.201916:00  SK Kročehlavy -Starší dorost (U19)2 : 6Kročehlavy 
 MNE 25.08.201917:00 11.A třída Spartak Hrdlořezy -Starší dorost (U19)3 : 3Hrdlořezy 

Září/2019

 MNE 01.09.201914:00 21.A třída Starší dorost (U19)-SK Dolní Chabry 0 : 1Př.Kopanina 
 HST 04.09.201917:30 1 Sokol Řepy -Starší dorost (U19)0 : 14Řepy 
 MNE 08.09.201914:45 31.A třída SK Aritma Praha B-Starší dorost (U19)0 : 2Aritma 
 MSO 14.09.201914:00 41.A třída Starší dorost (U19)-Avia Čakovice 5 : 0Př.Kopanina 
 HST 18.09.201917:00 2Starší dorost (U19)-FC Zličín 7 : 2Př.Kopanina 
 MSO 21.09.201910:00 51.A třída Gordic Kačerov -Starší dorost (U19)6 : 0Kačerov 
 MSO 28.09.201916:00 61.A třída Starší dorost (U19)-Sokol Řepy 4 : 0Př.Kopanina 

Říjen/2019

 MSO 05.10.201915:30 71.A třída Sokol Stodůlky -Starší dorost (U19)0 : 11ZŠ Klausova 
 MNE 13.10.201910:15 81.A třída Čechie Dubeč -Starší dorost (U19)0 : 3Dubeč 
 MSO 19.10.201912:00 91.A třída Starší dorost (U19)-FK Union Strašnice  Př.Kopanina 
 MST 30.10.201915:30 101.A třída Sokol Bílá Hora -Starší dorost (U19) Bílá Hora 

Listopad/2019

 MNE 03.11.201914:00 111.A třída Starší dorost (U19)-FK Klánovice  Př.Kopanina 
 MNE 10.11.201914:00 121.A třída FK Újezd nad Lesy -Starší dorost (U19) Újezd n./L. 
 MNE 17.11.201913:30 131.A třída Starší dorost (U19)-SK Čechie Smíchov  Př.Kopanina 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

Starší dorost (U19)


Starší dorost (U19) | 1.A třída
1. Gordic Kačerov 821
2.Spartak Hrdlořezy 820
3.SK Dolní Chabry 819
4.SK Čechie Smíchov 818
5.Starší dorost (U19)816
6.FK Újezd nad Lesy 816
7.Avia Čakovice 815
8.Sokol Stodůlky 810
9.FK Union Strašnice 88
10.SK Aritma Praha B87
11.Čechie Dubeč 87
12.Sokol Bílá Hora 86
13.Sokol Řepy 80
14.FK Klánovice 80

Poslední kolo

Čechie Dubeč - Starší dorost (U19)0 : 3
FK Union Strašnice - Sokol Stodůlky 1 : 3
FK Újezd nad Lesy - Avia Čakovice 6 : 0
Spartak Hrdlořezy - SK Dolní Chabry 2 : 1
Sokol Bílá Hora - Sokol Řepy 7 : 0
FK Klánovice - Gordic Kačerov 1 : 11
SK Čechie Smíchov - SK Aritma Praha B8 : 5

Další kolo

Starší dorost (U19) - FK Union Strašnice 19.10.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:8
Vítězství:5
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:28:10 (+18)
Průměr gólů/zápas:3.50 / 1.25
Body z maxima:16 z 24
Bodová úspěšnost:66.67%

Bylo odehráno

13.10.MČechie Dubeč
Starší dorost (U19)
0
3
05.10.MSokol Stodůlky
Starší dorost (U19)
0
11
28.09.MStarší dorost (U19)
Sokol Řepy
4
0
21.09.MGordic Kačerov
Starší dorost (U19)
6
0
18.09.HStarší dorost (U19)
FC Zličín
7
2
14.09.MStarší dorost (U19)
Avia Čakovice
5
0
08.09.MSK Aritma Praha B
Starší dorost (U19)
0
2
04.09.HSokol Řepy
Starší dorost (U19)
0
14
01.09.MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
0
1
25.08.MSpartak Hrdlořezy
Starší dorost (U19)
3
3
18.08.PSK Kročehlavy
Starší dorost (U19)
2
6

Bude se hrát

19.10.
12:00
MStarší dorost (U19)
FK Union Strašnice
30.10.
15:30
MSokol Bílá Hora
Starší dorost (U19)
03.11.
14:00
MStarší dorost (U19)
FK Klánovice
10.11.
14:00
MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
17.11.
13:30
MStarší dorost (U19)
SK Čechie Smíchov