Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Týmy | Archiv



 
Víkend první mistráky: Uhelné sklady - FCPK A (SO, 10:30, hř. Řepy), Řeporyje - FCPK B (SO, 17:00, hř. Řeporyje)...  Martin Brabec, kopaninský fotbalista a trenér, se stal trenérem Admiry U18...  Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Starší dorost (U19) - SK Kročehlavy
5 : 1
datum: 07.06.2020 16:00
 
 
TJ Junior Praha - Starší dorost (U19)
hřiště: V úžlabině
datum: 23.08.2020 17:00
 

Karta týmu: Starší dorost (U19)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Srpen/2020

 MNE 23.08.202017:00 1Pražský přebor TJ Junior Praha -Starší dorost (U19) V úžlabině 
 MNE 30.08.202017:00 2Pražský přebor SK Hostivař -Starší dorost (U19) Hostivař 

Září/2020

 MNE 06.09.202017:00 3Pražský přebor Starší dorost (U19)-SK Dolní Chabry  Př.Kopanina 
 MSO 12.09.202017:00 4Pražský přebor Spartak Hrdlořezy -Starší dorost (U19) Hrdlořezy 
 MNE 20.09.202016:30 5Pražský přebor Starší dorost (U19)-FC Háje Jižní Město  Př.Kopanina 
 MNE 27.09.202016:30 6Pražský přebor SK Zbraslav -Starší dorost (U19) Zbraslav 

Říjen/2020

 MNE 04.10.202016:00 7Pražský přebor Starší dorost (U19)-FC Zličín  Př.Kopanina 
 MNE 11.10.202016:00 8Pražský přebor SK Libuš -Starší dorost (U19) Libuš 
 MNE 18.10.202015:30 9Pražský přebor Starší dorost (U19)-Sokol Kolovraty  Př.Kopanina 
 MSO 24.10.202014:30 10Pražský přebor SK Union Vršovice -Starší dorost (U19) Vršovice 

Listopad/2020

 MNE 01.11.202014:00 11Pražský přebor Starší dorost (U19)-Spartak Kbely  Př.Kopanina 
 MNE 08.11.202014:00 12Pražský přebor SK Ďáblice -Starší dorost (U19) Ďáblice 
 MNE 15.11.202013:30 13Pražský přebor Starší dorost (U19)-Slovan Bohnice  Př.Kopanina 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

Starší dorost (U19)


Starší dorost (U19) | Pražský přebor
 FC Háje Jižní Město 00
 FC Zličín 00
 SK Dolní Chabry 00
 SK Hostivař 00
 SK Libuš 00
 SK Union Vršovice 00
 SK Zbraslav 00
 SK Ďáblice 00
 Slovan Bohnice 00
 Sokol Kolovraty 00
 Spartak Hrdlořezy 00
 Spartak Kbely 00
 Starší dorost (U19)00
 TJ Junior Praha 00

Další kolo

TJ Junior Praha - Starší dorost (U19)23.08.

 

Bude se hrát

23.08.
17:00
MTJ Junior Praha
Starší dorost (U19)
30.08.
17:00
MSK Hostivař
Starší dorost (U19)
06.09.
17:00
MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
12.09.
17:00
MSpartak Hrdlořezy
Starší dorost (U19)
20.09.
16:30
MStarší dorost (U19)
FC Háje Jižní Město
27.09.
16:30
MSK Zbraslav
Starší dorost (U19)
04.10.
16:00
MStarší dorost (U19)
FC Zličín
11.10.
16:00
MSK Libuš
Starší dorost (U19)
18.10.
15:30
MStarší dorost (U19)
Sokol Kolovraty
24.10.
14:30
MSK Union Vršovice
Starší dorost (U19)
01.11.
14:00
MStarší dorost (U19)
Spartak Kbely
08.11.
14:00
MSK Ďáblice
Starší dorost (U19)
15.11.
13:30
MStarší dorost (U19)
Slovan Bohnice