Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Přehled událostí

Starší dorost (U19) - TJ Březiněves 2 : 1    M 13.04.2024,  Starší dorost (U19)
Ve třetím mistráku tohoto jara starší dorost zaznamenává první výhru!
Přední Kopanina - Starší dorost FCPK se za příjemného sobotního počasí utkal na domácí půdě s Březiněvsí. Jednalo se o třetí jarní utkání a celkově 14. kolo soutěže. Modročervení byli před zápasem na osmém místě a Březiněves na posledním. Jednalo se tak o důležité klání pro oba celky. Lépe do duelu vstoupili domácí, kdy už v šesté minutě otevřeli skóre, a krátce na to, v desáté minutě, ho zdvojnásobili. Rychlý gólový start zápasu se však dále neudržel, a tak se za tohoto stavu šlo do šaten. I ve druhé půli dlouho branka nepadla, než se v 83. minutě prosadila Březiněves, a ještě tak dokázala zbláznit utkání na poslední desetiminutovku. V té obdržel kopaninský Hauer druhou žlutou, a FCPK tak posledních pár minutek dohrávala v deseti. Těsný náskok si však udržela, a bere tak poprvé na jaře tři body.

SK Hostivař - Starší dorost (U19) 4 : 0    M 06.04.2024,  Starší dorost (U19)
Druhé jarní utkání pro starší dorost skončilo prohrou na Hostivaři.
Hostivař - Ve třináctém kole skupiny A 1. A třídy se starší dorost FCPK utkal s Hostivaří. Jednalo se o druhý mistrovský zápas jarní části sezony, v tom prvním U19 odehrála remízové utkání proti Sokolu Řepy. Tentokrát Kopaňáci čelili týmu z vrchu tabulky, Hostivař sídlí na druhé příčce a v soutěži je neporažená posledních šest kol. Domácí tak byli v roli favorita, což potvrdili. Brzy se ujali vedení a již po 12 minutách měli dvoubrankový náskok. Do konce poločasu přidali další dva góly, a tak bylo o vítězi jasno už během přestávky. Druhá půle byla bezbranková a konečné skóre tak zůstalo 4:0 pro Hostivař.

Starší dorost (U19) - TJ Sokol Řepy 0 : 0    M 29.03.2024,  Starší dorost (U19)
V úvodním jarním mistráku starší dorost remízoval se Sokolem Řepy.
Přední Kopanina - V páteční odpoledne 29.3. se po více než čtyřech měsících vrátil do akce v mistrovském utkání starší dorost FCPK. Ve dvanáctém kole doma U Drahušky modročervení vyzvali tým Sokol Řepy, který je na předposledním místě. Opatrnost prvního soutěžního zápasu se potvrdila a celky hrály především na jistotu. To však příliš nevyhovovalo Kopanině, které chtěla hrát svoji hru a diktovat tempo. V druhé půli se potvrdila nedostatečná koncovka domácích, kdy se Kopaňáci mohli prosadit, ale branku nevstřelili. Na úvod jara tak U19 bere bod.

FC Zličín U18 - Starší dorost (U19) 2 : 2    P 24.03.2024,  Starší dorost (U19)
V generálce na soutěž uhrál starší dorost remízu se Zličínem.
Zličín - V neděli 24.3. se starší dorost FCPK po druhé za sebou utkal se Zličínem U18. Minulý zápas Kopaňáci vyhráli 3:0. Tentokrát se jednalo o vyrovnanější partii. Brzy v utkání soupeř vstřelil první gól a modročervení museli dohánět. To se povedlo Smejkalovi a do šaten se šlo za stavu 1:1. Hned v první akci druhé půle ale Zličín opět vyšel do vedení, které však dlouho netrvalo a v 55. dal branku na 2:2 Sellers. Takto se skóre udrželo do konce utkání, a FCPK U19 tak končí zimní přípravu remízou.

FC Zličín U18 - Starší dorost (U19) 0 : 3    P 17.03.2024,  Starší dorost (U19)
V jednom z posledních přípravných utkáních starší dorost poráží Zličín.
Zličín - Necelé dva týdny zbývají staršímu dorostu v zimní přípravě. Poté již začne soutěž domácím soubojem proti Sokolu Řepy. FCPK U19 tak tento víkend sehrála svůj předposlední přátelák. Jednalo se o zápas na půdě Zličína. Poprvé v roce se Kopaňákům povedlo udržet čisté konto a hned z toho bylo ovoce v podobě výhry 3:0.

TJ Baník Švermov - Starší dorost (U19) 2 : 6    P 10.03.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost poprvé v tomto roce zaznamenal výhru.
Švermov - Svůj druhý březnový zápas odehrál v neděli 10.3. starší dorost FCPK. Jednalo se o přátelák na půdě Baníku Švermov. Již po pěti minutách vedli modročervení 2:0, kdy se 2x prosadili z penalty. Asistent trenéra Michal Jonáš tým pochválil a vytkl jen nedostatečný důraz při zakončení. Kopanina U19 si tak připsala první letošní výhru.

FK Admira Praha U16 - Starší dorost (U19) 5 : 2    P 02.03.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost nastoupil do přáteláku na Admiře.
Admira - V sobotu 2. března nastoupili hráči staršího dorostu FCPK do přátelského zápasu proti Admiře U16. Kopaňáci na konci tohoto měsíce začínají jarní část soutěže, a tak je potřeba začít ladit formu. Proti Admiře se jednalo o dobrý test proti kvalitnímu soupeři. Modročervení začali utkání lépe a dostali se do vedení, avšak za nedlouho domácí srovnali. První poločas byl vyrovnaný. Druhých 45 minut ale Admira převzala otěže hry a FCPK začala odpadávat fyzicky. Toho černobílí využili a vstřelili několik branek na konečných 5:2 v jejich prospěch.

Sokol Tuchoměřice - Starší dorost (U19) 5 : 1    P 11.02.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost v přátelském utkání podlehl Tuchoměřicím.
Zličín - Druhý letošní zápas odehrál starší dorost Přední Kopaniny v neděli 11. února. Jednalo se o přátelák na Zličínské umělce proti Tuchoměřicím. Trenér Sumec vytkl především nedostatek kondiční síly a zbytečné chyby, které nakonec přispěly k vysoké porážce 1:5.

FC Zličín - Starší dorost (U19) 5 : 2    P 20.01.2024,  Starší dorost (U19)
V prvním přáteláku tohoto roku podlehl starší dorost Zličínu.
Zličín - I přes napadaný sníh, který se v posledních dnech do Prahy vrátil, nastoupili hráči staršího dorostu FCPK do přátelského zápasu na půdě Zličína. Jednalo se o premiéru nového trenéra této kategorie - Jana Sumce. Důležité minuty po zimní pauze tak dostali všichni hráči. Nakonec rozhodl větší důraz domácích a chyby modročervených v mezihře, což způsobilo vítězství Zličína 5:2.

Starší dorost (U19) - SK Ďáblice 0 : 0    M 12.11.2023,  Starší dorost (U19)
Starší dorost zakončuje podzim domácí remízou proti Ďáblicím.
Přední Kopanina - V neděli odpoledne nastoupil do jedenáctého a tedy posledního letošního mistráku starší dorost. Ten doma čelil Ďáblicím, které jsou třetí. Cílem FCPK bylo ukončit proherní sérii tří zápasů a získat proti silnému celku minimálně bod. Modročervení naposledy vyhráli před více než měsícem a od té doby jejich forma výrazně klesla. Ďáblice zvítězily v sedmi z posledních osmi utkání a dalším úspěchem se mohly posunout na druhou příčku. Během utkání však padlo více červených karet než branek. Nulové skóre vydrželo celý zápas, avšak v 85. minutě byl nejdříve vyloučen domácí Všetečka, a následně v nastavení dostal druhou žlutou i kopaninský trenér Michal Jonáš.

FK Újezd nad Lesy - Starší dorost (U19) 4 : 3    M 05.11.2023,  Starší dorost (U19)
Krize staršího dorostu pokračuje. Na výhru čeká již přes jeden měsíc.
Újezd nad Lesy - Starší dorost pokračuje v pádu tabulkou. Po nadějně rozjetém úvodu sezony, kdy vyhrál čtyři z prvních pěti zápasů, se nyní nachází na šestém místě v silně nabitém středu tabulky. V desátém kole proti Újezdu nad Lesy zaznamenala FCPK U19 páté utkání za sebou bez úspěchu. Tento soupeř byl před zápasem v sérii čtyř proher v řadě. Modročervení se ujali vedení ve čtvrté minutě, avšak tento gól pouze odšpuntoval přestřelku prvního poločasu. Do šaten se nakonec šlo za stavu 3:3. V druhé půli však už skórovali pouze domácí, kdy Jonáš Jirman zkompletoval svůj hattrick a přinesl tak újezdu tři body.

Starší dorost (U19) - Sokol Kolovraty 2 : 7    M 29.10.2023,  Starší dorost (U19)
Starší dorost si stále nedokáže vrátit formu. Čtvrtý zápas v řadě bez výhry.
Přední Kopanina - Ještě na začátku tohoto měsíce starší dorost FCPK bojoval o první místo v tabulce, potom, co vyhrál čtyři z úvodních pěti zápasů sezony. Poté však přišel zápas s lídrem z ČAFC, který modročervení prohráli, a ten začal nepříznivou sérii. Tento víkend se Kopaňáci utkali s Kolovraty, a bylo to pro ně čtvrté klání v řadě bez vítězství. Do brány musel od začátku hráč z pole, a již po první půli to bylo 5:1 ve prospěch hostů. Druhý poločas byl jen formalitou a konečné skóre bylo upraveno na 2:7. FCPK U19 se nyní nachází na šesté příčce.

SK Nusle - Starší dorost (U19) 2 : 0    M 21.10.2023,  Starší dorost (U19)
Třetí zápas v řadě bez výhry. Starší dorost podlehl Nuslím.
Nusle - Po tom, co starší dorost dlouho sídlil na druhém místě ve své soutěži, přišla neúspěšná série, která ho sesunula do boje o udržení v TOP 4. Třetí utkání za sebou bez výhry zaznamenala U19 v sobotní dopoledne. Tentokrát na půdě Nuslí, které se díky této výhře posunuly na pátou pozici, bod za FCPK. Domácí skórovali rychle po sobě v 18. a 20. minutě, a tím zápas rozhodly. V příštím kole čekají Kopaninu Dolní Chabry, které také vyhlíží umístění v nejlepší čtyřce.

Starší dorost (U19) - AFK Slavoj Podolí Praha 2 : 2    M 15.10.2023,  Starší dorost (U19)
Starší dorost nenaplnil roli favorita. Proti Podolí pouze remíza.
Přední Kopanina - Sedmý mistrák své soutěže vykopl starší dorost v neděli odpoledne proti Slavoji Podolí. Vzhledem k tomu, že byli před utkáním modročervení na 3. pozici a soupeř sídlí na pozici předposlední, měl souboj poměrně jasného favorita. Navzdory očekávání vyšli do vedení právě hosté, kteří zakončili první půli s jednobrankovým náskokem. Nedlouho po začátku druhého poločasu dokonce své vedení Podolí navýšilo na 2:0, a z na první pohled lehkého klání se pro FCPK stalo boj alespoň o remízu. První krok přišel v 61. minutě, kdy domácí snížili skrz Všetečku. Dlouho se však nic nedělo, až do té doby, co v 90. minutě vyrovnal na 2:2 kopaninský Kryštof Škorňa. FCPK kvůli ztraceným bodům padá na 4. místo.

ČAFC Praha - Starší dorost (U19) 7 : 0    M 07.10.2023,  Starší dorost (U19)
Po sérii výher přišla prohra proti lídrovi tabulky. Se starším dorostem si poradil ČAFC.
Zbraslav - Šlágr své soutěže odehráli v sobotu 7.10. hráči staršího dorostu FCPK. Ti se v šestém kole utkali s týmem ČAFC, šlo tedy o zápas mezi prvním a druhým v tabulce. Domácí ČAFC v prvních pěti zápasech zaznamenal pět vítězství a byl jediným stoprocentním mužstvem v soutěži. Modročervení měli na kontě 12 bodů, jednou tedy prohráli. Lépe do klání vstoupil lídr tabulky, ten se ujal vedení 2:0 už v první desetiminutovce, a do půle si vytvořil dokonce náskok 4:0. Kopaňákům tak tento důležitý souboj unikl už během prvního poločasu. V tom druhém ČAFC ještě přidal tri branky a podtrhl výhru 7:0.

Starší dorost (U19) - SK Dolní Chabry 4 : 3    M 01.10.2023,  Starší dorost (U19)
Starší dorost se díky vítězné trefě z nastavení posouvá na druhé místo!
Přední Kopanina - Důležité utkání měl v neděli na programu starší dorost. U19, která byla před zápasem na 4. místě, doma U Drahušky čelila Dolním Chabrám, které byly o pozici nad FCPK. Hrálo se tak o místo v TOP 3. Lépe začali hosté, kteří si dvěma rychlými údery před poločasem vytvořili náskok 2:0 do šatny, tedy takzvanou Csaplárovu past. Ta se, jak tomu bývá zvykem, potvrdila, a modročervení uspěli skóre srovnat 11 minut po začátku druhé půle. V 64. minutě dokonce domácí zápas otočili na 3:2. V závěrečné desetiminutovce však Chabry dokázaly ještě srovnat a vypadalo to na dělbu bodů. Kopaňáci ale bojovali až do konce, a v 2. minutě nastavení se to vyplatilo, kdy Omar Rahimič vystřelil domácím všechny 3 body a posun na 2. místo v tabulce!

SK Čechie Uhříněves - Starší dorost (U19) 3 : 4    M 24.09.2023,  Starší dorost (U19)
Přestřelku v Uhříněvsi starší dorost FCPK zvládl za tři body! Musel však skóre otáčet.
Uhříněves - Třetí vítězství z prvních čtyř utkání si v neděli odpoledne připsali hráči staršího dorostu FCPK. Jednalo se o utkání na půdě Uhříněvsi. A právě domácí vešli do utkání lépe, kdy již ve 4. minutě proměnili nařízený pokutový kop. Poté už první půle však patřila jenom Kopaňákům. V 17. minutě srovnal Manghi a v 23. se modročervení ujali vedení po trefě Šimka. Do konce poločasu ještě FCPK přidala branku na 3:1. V druhé půli Uhříněves ještě Kopaninu doháněla, avšak pokaždé domácím nestačila jedna branka k dorovnání stavu. FCPK poslední půl hodinu držela jednobrankový náskok, a ten jí nakonec vystačil na všechny 3 body.

TJ Březiněves - Starší dorost (U19) 0 : 3    M 16.09.2023,  Starší dorost (U19)
Starší dorost zpátky na vítězné vlně. Hattrickem v Březiněvsi zařídil výhru Rahimič.
Březiněves - Po jedné výhře a jedné prohře z úvodních dvou zápasů nové sezony nastoupili hráči staršího dorostu do třetího kola na hřišti Březiněvse, tedy týmu, který již před tímto soubojem obdržel 19 branek a tudíž nemá ani bod. A Kopanina neměla v plánu tento fakt měnit. Toho se ujal hlavně Omar Rahimič, který otevřel skóre v 20. minutě a následně ho zdvojnásobil o čtvrt hodinky později. Své dílo Rahimič dokonal během druhé půle, kdy završil hattrick. FCPK tak zvítězila 3:0 a je na 5. místě.

TJ Sokol Řepy - Starší dorost (U19) 5 : 1    H 13.09.2023,  Starší dorost (U19)
Starší dorost z poháru vypadává v prvním kole. Nezvládl zápas se Sokolem Řepy.
Řepy - Dne 13. 9. se odehrálo první kolo dorosteneckého poháru složeného z týmů do 19 let, které hrají 1. A třídu. Celek Přední Kopaniny se utkal se Sokolem Řepy. Shodou okolností se proti sobě tato dvě mužstva postavila před deseti dny v úvodním kole soutěže. Tenkrát vítězně vyšli modročervení výsledkem 5:1. A právě FCPK začala lépe i toto klání, když se už v osmé minutě ujala vedení po gólu Nováka. Domácí však uspěly srovnat o chvíli později. Ve 20. minutě pak přišel zlomový okamžik, kdy kopaninský Šimon Bíro zatáhl za záchrannou brzdu a rozhodčí vytasil červenou kartu. Hosté tak 70 minut dohrávali o deseti. Toho Řepy využily již pět minut poté, když se ujaly vedení 2:1. Za tohoto stavu se šlo do šaten. Po výměně stran to však už byl jen Sokol, který přidal ještě tři branky a porazil tak Kopaninu 5:1.

Starší dorost (U19) - SK Hostivař 0 : 4    M 09.09.2023,  Starší dorost (U19)
Starší dorost doma nestačil na Hostivař. Hosté dali čtyři branky a odváží si tři body.
Přední Kopanina - Druhé kolo 1. A třídy staršího dorostu odehráli hráči Kopaniny v sobotu odpoledne. Na stadion U Drahušky přijel lídr soutěže Hostivař, která se ujala první příčky po výhře 6:1 nad Březiněvsí v úvodním zápase. Modročervení taktéž v premiérovém představení zaznamenali vysokou výhru, a to 5:1 proti Sokolu Řepy. V tomto utkání však hosté měli na vrch po celou dobu. Hostivař vyšla do vedení v 1. minutě, a náskok po zbytek klání už jen navyšovala. Nakonec si od letiště lídr soutěže odvezl vítězství 4:0 a 3 body.