datum: 05.06.2011 17:00

Karta týmu: Starší přípravka B (U10)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Přehled událostí

Starší přípravka B (U10) - SK Union Vršovice B 1 : 7    M 29.05.2011,  Starší přípravka B (U10)
Radost z vítězství nad Slivencem vystřídal smutek pro prohře s Vršovicemi
P ř e d n í K o p a n i n a - Starší přípravka B v předposledním zápase sezóny podlehla doma Vršovicím 1:7 po poločase 0:4. Třetí tým tabulky si došel jednoznačně pro své jedenácté vítězství v sezóně, Kopanina má dvě. Jedinou branku FCPK vstřelil za stavu 0:4 Joseph Demirel. Za týden náš tým ukončí sezónu zápasem s Horními Měcholupy.

Starší přípravka B (U10) - TJ AFK Slivenec 5 : 3    M 22.05.2011,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka poprvé na jaře zvítězila. Porazila Slivenec a opustila poslední místo!
P ř e d n í K o p a n i n a - Konečně! Starší přípravka B už opět poznala jaké to je vyhrát. V 16.kole své soutěže porazila AFK Slivenec 5:3. Stejného soupeře porazila i na podzim a jsou to její zatím dvě vítězství v soutěži. Kromě toho má však i dvě remízy a tým už tak poskočil na osmé místo v tabulce.

Starší přípravka B (U10) - SK Modřany 1 : 7    M 08.05.2011,  Starší přípravka B (U10)
Premiérová branka Sellerse nestačila. Přípravka prohrála na jaře počtvrté.
P ř e d n í K o p a n i n a - Starší přípravce B se nedaří. Na jaře prohrála z pěti zápasů čtyři. V zatím posledním utkání proti Modřanům padla na domácím stadiónu 1:7. Poločasové skóre 0:3 sice hned na začátku druhé půle vylepšil svou letošní premiérovou brankou Sellers, ovšem pak už opět stříleli jen hráči Modřan.

SK Hostivař - Starší přípravka B (U10) 6 : 1    M 30.04.2011,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka v Hostivaři zkolabovala ve druhém poločase, kdy dostala pět branek!
H o s t i v a ř - Slibně rozehraný zápas v Hostivaři se změnil ve fiasko ve druhé půli. Dva soupeři ze spodních pater tabulky sehráli vyrovnanou úvodní půli, ve které za Kopaninu skóroval Vojta Matyáš a zařídil svému týmu poločasový stav 1:1. Ve druhém dějství však náš tým naprosto vypadl z role a pětkrát (!) inkasoval.

TJ Junior Praha B - Starší přípravka B (U10) 6 : 1    M 17.04.2011,  Starší přípravka B (U10)
Porážka s prvním Juniorem B. Otevřený fotbal s mnoha šancemi na obou stranách.
P r a h a - Starší přípravka B (roč.2001) prohrála s vedoucím týmem své tabulky - Juniorem Praha B 1:6. Soupeř byl zejména silově mnohem zdatnější, v drtivé většině všichni hráči o rok starší než naši. Přesto i Kopanina si vypracovala řadu šancí, skóroval však jen Roberts, který korigoval za stavu 0:6.

Starší přípravka B (U10) - ČAFC Praha B 1 : 4    M 10.04.2011,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka podlehla doma ČAFC. Po bezbrankové půli padlo 5 branek po přestávce.
P ř e d n í K o p a n i n a - V utkání přípravek FCPK a ČAFC čekali přítomní fanoušci na branky až do druhého poločasu. Nakonec jich padlo pět, z toho bohužel čtyři do sítě domácí Kopaniny. Čestný úspěch zaznamenala Nikola Charouzová, která snižovala na 1:3. Čafka tak nedovolila Kopaňákům v této sezóně ani bod. Na podzim v Záběhlicích skončil zápas 2:0 pro domácí.

Starší přípravka B (U10) - SK Meteor Kačerov 1 : 1    M 02.04.2011,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka neporazila Kačerov a v tabulce zůstává nadále o bod za ním
P ř e d n í K o p a n i n a - V předehrávaném "velikonočním" utkání remizovala starší přípravka B se sousedem v tabulce Kačerovem 1:1 a nevyužila příležitosti dostat se před něj. Po bezbrankové půli šel Kačerov do vedení, které srovnal gólem Chundela, ale jelikož žádná další branka už nepadla, rozdali si soupeři po bodu.

Aritma Cup 22.1. vyhrálo Kladno. Kopanina na šestém místě.     22.01.2011,  Starší přípravka B (U10)
V o k o v i c e - Starší přípravka B Přední Kopaniny veze z Aritma Cup (22.1.) diplom za šesté místo. V šesti zápasech si kluci z Kopaniny připsali vítězství nad Loko Vltavín, v dalších pěti zápasech bohužel prohráli. Zejména mrzí prohra 1:2 s Kablo Kladno, kvůli které přišli modročervení o 5.příčku. V turnaji jasně dominoval tým SK Kladno 1, který vyhrál všechna utkání s drtivým skóre 41:3.

SK Union Vršovice B - Starší přípravka B (U10) 6 : 2    M 23.10.2010,  Starší přípravka B (U10)
Střelecké manévry ve Vršovicích: 8.minuta a 2:2! Pak už střílel jen soupeř.
Vršovice - Utkání bohaté na branky, zejména v jeho úvodu, sehrála starší přípravka B v 8.kole ve Vršovicích. Padlo osm branek, bohužel nakonec šest do branky hostů. Výjimečný byl úvod zápasu, když v jeho 8.minutě bylo skóre už 2:2. Domácí šli dvakrát do vedení, Kopanina však pokaždé ihned vyrovnala. Na další branky Vršovic už reagovat nedokázala a připsala si šestou prohru v sezóně!

TJ AFK Slivenec - Starší přípravka B (U10) 2 : 3    M 16.10.2010,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka se dočkala v 7.kole. První vítězství ve Slivenci nás odrazilo z posledního místa!
Slivenec - Zápas nahoru dolů, pět branek a první vítězství starší přípravky B v této sezóně! Ve Slivenci to byl zápas dvou soupeřů ze spodu tabulky a Kopanina ho zvládla lépe. Sice teprve sedmý zápas v této sezóně proměnila v zisk tří bodů, ale dočkala se. Do konce soutěže zbývají ještě dvě kola.

Starší přípravka B (U10) - SK Třeboradice 1 : 3    M 10.10.2010,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka v zápase s lídrem soutěže podala doposud nejlepší výkon podzimu
Přední Kopanina - Starší přípravka B ani v 6.kole nezískala vítězství. Tentokráte se to však čekat příliš nemohlo. Soupeřem byly vedoucí Třeboradice, které zatím projíždějí soutěží bez jakékoliv ztráty bodu. S lídrem hráči Kopaniny sehráli zatím svůj nejlepší zápas na podzim a odešli se vztyčenou hlavou. Náskok soupeře 3:0 korigoval gólem Martinez.

SK Modřany - Starší přípravka B (U10) 5 : 0    M 02.10.2010,  Starší přípravka B (U10)
Starší přípravka B podlehla Modřanům. Z pěti zápasů čtyřikrát prohrála.
Modřany - Starší přípravka B potřetí v této sezóně nevstřelila branku a počtvrté prohrála. V Modřanech v 5.kole své druhé třídy podlehla domácímu SK vysoko 0:5. Vyspělejší soupeř prodal své parametry a Kopaninu přetlačil. Přečtěte si hodnocení kouč Petra Linxe.

Starší přípravka B (U10) - SK Hostivař 2 : 2    M 26.09.2010,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka získala první bod sezóny. Proti Hostivaři však měla na výhru.
Přední Kopanina - V dešti a ve vodě odehráli fotbalisté starší přípravky B svůj zápas 4.kola proti SK Hostivař. Poprvé v této sezóně dali víc než jeden gól, ale šancí měli daleko navíc, bohužel zde je příčina konečné remízy 2:2. Oba góly Přední Kopanina dala dívka - Nikola Charouzová.

SK Meteor Kačerov - Starší přípravka B (U10) 1 : 0    M 18.09.2010,  Starší přípravka B (U10)
Starší přípravka B na Kačerově nedala gól a veze těsnou porážku 0:1
Kačerov - Fotbalisté starší přípravky B prohráli ve 3.kole II. třídy na umělé trávě Gordicu Kačerov tím nějtěsnějším možným výsledkem 0:1. Kopanina zůstává tedy i po třech odehraných kolech bez bodu, a to zejména proto, že v těchto kolech dokázala vstřelit pouze jeden jediný gól!

Starší přípravka B (U10) - TJ Junior Praha B 1 : 5    M 12.09.2010,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka má problém v zakončení. Proti Junioru nedala penaltu a prohrála 1:5.
Přední Kopanina - Starší přípravka B se poprvé v nové sezóně představila na domácím hřišti. Premiéra nevyšla, tým odešel v zápase s Juniorem B poražen vysoko 1:5. Podle trenéra týmu Petra Linxe je výsledek pro jeho tým krutý. Kopanina má problémy v zakončení, za stavu 1:2 nedala ani penaltu!

ČAFC Praha B - Starší přípravka B (U10) 2 : 0    M 04.09.2010,  Starší přípravka B (U10)
Starší přípravka B odstartovala novou sezónu porážkou 0:2 na hřišti ČAFC.
Záběhlice - Už v 8:30 hodin sobotního rána vyběhla starší přípravka B k prvnímu mistrovskému zápasu sezóny 2010/2011. Soupeřem byla rezerva ČAFC, ktera nakonec byla v utkání úspěšnější. Zaslouženě. Kopanina dostala v každé půli po jedné brance, celkově tedy 0:2 a musíme zapracovat na tom, aby to příště bylo lepší.

Starší přípravka B (U10) - SK Viktoria Žižkov B 8 : 0    M 15.05.2010,  Starší přípravka B (U10)
Starší přípravka drtí všechny své soupeře. Teď dala osm branek páté Viktorce Žižkov.
Přední Kopanina - Od zápasu druhého a pátého celku v tabulce by se zřejmě očekávala vyrovnanější bitva, vždyť na podzim utkání skončilo 2:2, ale tentokráte to byla jednoznačná záležitost Kopaniny. Osm branek, šest různých střelců, paráda. Nejúspěšnější Sam Roberts 2+2. Sedmá výhra přípravky FCPK na jaře, skóre 31:7! Do konce zbývají ještě dva zápasy.

Spartak Kbely - Starší přípravka B (U10) 0 : 5    M 08.05.2010,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka si ve Kbelích počínala suverénně. Na pětigólovou výhru zadělal hattrickem Stobbe.
Kbely - Famózní výsledkové jaro ve starší přípravce B má pokračování. V 18.kole výhra ve Kbelích 5:0, což je šesté vítězství ze sedmi zápasů! Utkání ozdobil čistý hattrick Alexe Stobbeho (1x pokutový kop), kterého doplnili dvěma góly Bail (trestný kop) a Roberts. Kbely na Kopanině na podzim kousaly mnohem více. Tehdy to bylo jen 3:2 pro modročervené. Teď to byla zcela jiný šálek kávy...!

SK Ďáblice - Starší přípravka B (U10) 0 : 2    M 24.04.2010,  Starší přípravka B (U10)
Porážka s lídrem stopu na přípravce nezanechala. V Ďáblicích už opět na vítězné vlně!
Ďáblice - Tým starší přípravky B se rychle oklepal z porážky s vedoucími Stodůlky a po týdnu už opět potvrdil roli druhého nejlepšího celku soutěže. V Ďáblicích zvítězil tým trenéra Jamricha 2:0, když oba góly padly už v první půli (Bail, Roberts). Utkání se hrálo v drtivé většině na polovičce domácích a bylo to jednoznačné vítězství FCPK. Kopanina vyhrála na jaře z pěti zápasů počtvrté!

Starší přípravka B (U10) - TJ Sokol Stodůlky 1 : 3    M 17.04.2010,  Starší přípravka B (U10)
Přípravka poprvé na jaře bez bodu. Suverén soutěže Sokol Stodůlky zvítězil na Kopanině 3:1.
Přední Kopanina - Starší přípravka B po třech vítězných zápasech na jaře poprvé nebodovala. Nad její síly byl jasný lídr tabulky, Sokol Stodůlky. Kopanina na domácím stadiónu prohrála se Stodůlkami 1:3 a její ztráta na druhém místě na tohoto soupeře narostla na 11 bodů. Stodůlky si připsaly 14 výhru ze 14 utkání (!). Skóre mají 70:10 a z těch 10 inkasovaných branek jim dali tři fotbalisté Přední Kopaniny. V sobotním zápase se trefil Kubáček.