Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Hráči týmu

Realizační tým

Přehled dalších událostí

Mladší přípravka B (U8) - Spartak Hrdlořezy 2 : 9    M 28.05.2011,  Mladší přípravka B (U8)
Vyrovnané utkání s Hrdlořezy rozhodl šesti góly kapitán hostů Liška
P ř e d n í K o p a n i n a - Mladší přípravka B se naposledy v tomto soutěžním ročníku představila na domácím stadiónu a tentokráte se musela sklonit před svým soupeřem. Spartaku Hrdlořezy kluci podlehli 2:9. Zápas rozhodla individualita kapitána Hrdlořez Vladimíra Lišky, jehož fyzické parametry byly pro kopaninské hráče nebranitelné. Hrdlořezký šutér nasázel Vaňkovi šest z devíti branek!

SK Čechie Uhříněves - Mladší přípravka B (U8) 1 : 2    M 22.05.2011,  Mladší přípravka B (U8)
Překvapení kola se zrodilo v Uhříněvsi. Přípravka Kopaniny tam vyhrála 2:1!
U h ř í n ě v e s - Tak tohle se nečekalo. Silný tým Uhříněvse, aktuálně třetí tým tabulky, podlehl doma Přední Kopanině 1:2. Hosté kvůli školám v přírodě přijeli pouze s jedním náhradníkem, ale soupeře se v žádném případě nezalekli. První poločas vyhráli díky brankám Migaje a Cigánka 2:0, na což soupeř stačil ve druhé půli pouze reagovat kontaktní brankou. Na víc se však nezmohl.

Rodiče pomáhají klubu. Skvělé amatérské video z utkání přípravky Kopaniny!     17.05.2011,  Mladší přípravka B (U8)
P ř e d n í K o p a n i n a - Pan Andreas Schallwig je otec hráče Přední Kopaniny Emila Schallwiga, který hraje za mladší přípravku B. Ta o víkendu zvítězila nad Zličínem 3:2 i díky dvěma gólům Emila (přitom první půli byl v brance) a jelikož jeho otec byl na zápase s kamerou, vznikl z toho velice zajímavý videozáznam. Protože pan Schallwig si se zpracováním pěkně pohrál, rozhodli jsme se jeho video umístit do hlavního zpravodajství. Tohle video stojí za to vidět! A dívejte se až do konce, protože nejhezčí je radost z vítězného gólu na 3:2 včetně kameramana... :)

Mladší přípravka B (U8) - FC Zličín 3 : 2    M 15.05.2011,  Mladší přípravka B (U8),
Přípravka v dramatickém zápase přehrála Zličín. Padlo pět branek!
P ř e d n í K o p a n i n a - Tým mladší přípravky B se na jaře raduje už ze třetí výhry. Po Junioru a Modřanech porazil také Zličín. V dramatickém zápase hosté dvakrát srovnali náskok Kopaniny, ale třetí gól do jejich sítě už zůstal bez odpovědi. První gól FCPK dal Procházka, ve druhé půli se dvakrát trefil německý buldog Emil Schallwig.

Video ze zápasu s Radotínem. Oba góly Emila Schallwiga pěkně zblízka!     10.05.2011,  Mladší přípravka B (U8)
P ř e d n í K o p a n i n a - Máme výtečné video z utkání mladší přípravky B proti Radotínu. Kopaňáci sice prohráli 2:3, ale druhý tým tabulky hodně potrápili a soupeř se musel klepat o vítězství až do posledních vteřin. Oba góly Kopaniny vstřelil rychlonohý a důrazný útočník Emil Schallwig a oba jsou zachyceny kamerou. Podívejte se na dva skvělé úniky německého forvarda a jeho precizní zakončení.

Mladší přípravka B (U8) - SC Olympia Radotín 2 : 3    M 08.05.2011,  Mladší přípravka B (U8)
Přípravka prohrála se silným Radotínem o jediný gól. V poločase remíza.
P ř e d n í K o p a n i n a - Tak tohle bylo těsné. Na podzim dostala mladší přípravka B v Radotíně deset gólů, ale odveta na Kopanině to byla jiná káva. Soupeř byl fotbalovější, ale Kopaňáci bojovali jako lvi a do poslední vteřiny hráli o dobrý výsledek. Nadstandardní pochvalu zaslouží Pepa Vaněk v brance a útočník Emil Schallwig, autor dvou gólů.

Avia Čakovice - Mladší přípravka B (U8) 4 : 0    M 30.04.2011,  Mladší přípravka B (U8)
V Čakovicích se Kopanina statečně držela, ale druhou půli jí soupeř přetlačil
Č a k o v i c e - Mladší přípravka B před týdnem porazila doma Modřany a ani proti Čakovicím nemusela být podle tabulky bez šancí. Stejného soupeře porazila doma na podzim 2:0. Odveta však nakonec už tolik úspěšná nebyla. Kopaňáci bojovali, ale nakonec podlehli o čtyři branky. Zejména první poločas to však byla naprosto vyrovnaná partie.

Mladší přípravka B (U8) - SK Modřany 2 : 0    M 19.04.2011,  Mladší přípravka B (U8)
Přípravka předehrávala velikonoční match a porazila doma Modřany 2:0
P ř e d n í K o p a n i n a - Třetí zápas na jaře a v něm druhá výhra. Mladší přípravka B si zatím drží v odvetných zápasech doma neporazitelnost a neprůstřelnost. Po výhře nad Juniorem 5:0 porazila teď Modřany 2:0. Zaslouženě! Kopanina byla po celý zápas aktivnější, důraznější a vstřelila dvě branky. Soupeř hrozil z rychlých brejků svého šikovného kapitána, které však zlikvidoval vynikající gólman Vaněk.

SK Ďáblice - Mladší přípravka B (U8) 10 : 0    M 16.04.2011,  Mladší přípravka B (U8)
Proti prvním Ďáblicím přípravka neměla šanci. Dostala deset branek.
Ď á b l i c e - Po výhře nad posledním Juniorem čekaly na mladší přípravku B v dalším kole pro změnu první Ďáblice. Zatímco před týdnem Kopanina dala pět, teď dostala deset. Soupeř byl nad síly našeho kolektivu, který se přes veškerou snahu nedostal ani ke vstřelení čestného úspěchu. Vinou nemocí a zranění jsme měli bohužel jen jednoho hráče na střídání a i to bylo znát.

Mladší přípravka B (U8) - TJ Junior Praha B 5 : 0    M 10.04.2011,  Mladší přípravka B (U8)
Přípravka si na začátku jarní sezóny pěkně zastřílela. Pět gólů Junioru!
P ř e d n í K o p a n i n a - Tak už nám začala jarní sezóna i pro mladší přípravku B, tj. kluky narozené r.2003. Po dlouhé zimní pauze nastoupili do prvního zápasu proti Junioru. S přechodem z tělocvičny se kluci vypořádali výborně a do sítě soupeře nasázeli pět branek. Po dvou brankách dali Migaj a Rasche, pátou branku dal Sedláček.

Spartak Hrdlořezy - Mladší přípravka B (U8) 2 : 0    M 24.10.2010,  Mladší přípravka B (U8)
V Hrdlořezích přípravka poprvé bez vstřeleného gólu a prohra 0:2.
Hrdlořezy - V sedmi dosud odehraných kolech mladší přípravka B dokázala vždy vstřelit alespoň jeden gól. V tom osmém se jí to nepodařilo a jelikož soupeř Spartak Hrdlořezy si připsal dva úspěšně zásahy, veze Kopanina z druhého konce Prahy tentokráte porážku 0:2. Zápas to však byl oboustranně pěkný a ačkoliv odešla Kopanina poražena, měla šance při kterých nechybělo mnoho a výsledek mohl být jiný.

Mladší přípravka B (U8) - SK Čechie Uhříněves 1 : 4    M 17.10.2010,  Mladší přípravka B (U8)
S Uhříněvsí přípravka vedla 1:0, ale soupeř třemi góly ve druhé půli rozhodl zápas.
Přední Kopaniny - Fotbalisté Uhříněvse měli před naším vzájemným zápasem o jedno vítězství více a podstatně lepší skóre. Po vyrovnané první půli, která skončila 1:1 a Kopanina šla dokonce do vedení po gólu Sama Vašiny, dokázal soupeř třemi brankami ve druhé pětadvacetiminutovce zvrátit skóre ve svůj prospěch a dotáhnout zápas k vítězství.