Tabulka střelců: M-B

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Přátelsky: Sokol Řepy - FCPK U11 13:26...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......

SK Dolní Chabry - FCPK B 2 : 1    M 07.03.2020,  FCPK B
Chabry otočily výsledek. Kopanina B po brance Langera dvakrát inkasovala.
Dolní Chabry - Rezerva Přední Kopaniny zahájila jaro porážkou. Na stadiónu v Dolních Chabrech v 16.kole 1.A třídy brali tři body domácí za výhru 2:1. Všechny branky padly v první půli. Kopaninu poslal do vedení Langer, aby vzápětí z trestného kopu srovnal Černý. Oba bývalí prvoligoví hráči. Rozhodující gól vstřelil v 45.minutě Strnad do šatny. Z jasného ofsajdu. Bohužel v 1.A třídě zatím VAR není.

Sokol Jedomělice - FCPK B 0 : 9    P 29.02.2020,  FCPK B,
Vítězná generálka béčka. Jedomělicím dala Kopanina B devět branek!
Střešovice - Poslední příprava rezervy FCPK před jarním startem 1.A třídy skončila výrazným vítězstvím. Kopanina B přehrála účastníka středočeské 1.B třídy vysoko 9:0. Zajímavostí byla také premiéra bývalého ligového hráče Davida Langera, který v dresu Liberce vsítil gól i slavnému AC Milán. Kopaňáci vstoupí za týden do mistrovské soutěže zápasem v Dolních Chabrech.

SK Střešovice 1911 - FCPK B 4 : 5    P 22.02.2020,  FCPK B
Rezerva Přední Kopaniny čtyři dostala, pět dala a veze výhru ze Střešovic
Střešovice - Druhý tým mužů Přední Kopaniny se připravuje na blížící se start 1.A třídy. Do její jarní části vstoupí v sobotu 7.března v Dolních Chabrech. Jedním z testů stavu týmu byl i přípravný zápas ve Střešovicích proti místnímu béčku (1.B třída). V utkání bohatém na branky zvítězila Kopanina 5:4, poté co první poločase prohrála 2:3. Dvě branky dal Hollmotz, po jedné pak Čihák, Blažek a Boček.

FK Řeporyje-Praha 5 - FCPK B 3 : 4    M 17.11.2019,  FCPK B
Béčko ukončilo podzim výhrou nad posledním. Řeporyje v závěru dotahovaly.
Jinonice - Rezervní tým Přední Kopaniny ukončil svůj první půlrok ve vyšší soutěži 1.A třídě výhrou nad posledními Řeporyjemi 4:3. Do vedení šel soupeř, pak však přišel trvalý tlak Kopaniny B a otočka v zápase až na 4:1. Klidnou dohru ovšem utkání nemělo. Snížení Jelínka, pak přísná penalta Pánka a Kopaňáci drželi jednobrankový náskok zuby nehty. Udrželi a končí podzim na 8.místě se ziskem 24 bodů.

SK Střešovice 1911 - FCPK B 4 : 3    M 02.11.2019,  FCPK B
Sedmigólová přestřelka v derby. Ve Střešovicích padla rezerva FCPK 3:4.
Střešovice - Ve 13.kole 1.A třídy prohrálo béčko Přední Kopaniny ve Střešovicích 3:4. Derby dvou týmů ze stejné lokality přineslo sedm branek a potvrdilo slabší formu Kopaniny B na stadiónech soupeřů. Modročervení hráli už šestý zápas venku a vedle čtyřech proher přivezli jen jednu výhru a jednu remízu. Ve Střešovicích dal dvě branky Janek (jednu z penalty) a po zranění se trefil Hollmotz. Do konce podzimu zbývají ještě zápasy proti Stodůlkám a Řeporyjím.

ABC Braník - FCPK B 4 : 1    M 19.10.2019,  FCPK B
Kopanina B na hřišti lídra vedla, ale nakonec odešla poražena 1:4.
Braník - Rezervní tým FCPK se v 11.kole 1.A třídy představil na stadiónu vedoucího mužstva soutěže v Braníku. Domácí ABC zatím vcelku přesvědčivě mašíruje za návratem do přeboru Prahy, nejvyšší pražské soutěže, odkud po minulé sezóně sestoupil. Nepřibrzdila ho ani Kopanina, která po brance Janka vedla, ale nakonec padla 1:4. Utkání se hrálo ve stejný čas jako zápas A mužstva v Hostivaři, což s sebou vždy nese určitá úskalí. Příště béčko doma Loko Vltavín B.

1999 Praha - FCPK B 0 : 0    M 05.10.2019,  FCPK B,
Ztracené body rezervy v 1.A třídě. První bezbranková remíza v sezóně.
Jinonice - Podruhé v sezóně se fotbalisté B týmu Přední Kopaniny střelecky neprosadili, tentokráte jim to však stačilo aspoň na zisk bodu. Proti týmu 1999 Praha uhráli na umělé trávě Motorletu v 9. kole 1.A třídy bezbrankovou remízu. Je to celkově třetí nerozhodný výsledek v průběhu soutěže. Proti předposlednímu týmu tabulky to však je ztráta dvou bodů. Tak hodnotil zápas zastupující trenér Martin Brabec, který nemohl nastoupit kvůli zranění z minulého zápasu (sešitá hlava).

FCPK B - SK Aritma Praha B 1 : 2    M 29.09.2019,  FCPK B
Derby u letiště vyhrála Aritma B. Brabec v nemocnici, trenér žlutá karta.
Přední Kopanina - Béčko Kopaniny poprvé v této sezóně prohrálo na domácím stadiónu. Stalo se v derby se sousední Aritmou B 1:2. Nabitý soupeř vedl 2:0, Kopanina zvládla jen snížit brankou Blažka, bývalého hráče Aritmy. Utkání záhy skončilo pro kapitána Brabce, který s tržnou ranou po nárazu do tyče skončil v nemocnici už v 10.minutě. Žlutou kartu dostal domácí kouč Koloušek, který se postrkoval s hostujícím hráčem Vávrou.

SK Libuš - FCPK B 1 : 2    M 21.09.2019,  FCPK B
Napotřetí to vyšlo. Rezerva FCPK veze body z venku. Vyhrála v Libuši.
Libuš - Po porážkách v Modřanech a Zbraslavi rezerva Přední Kopaniny konečně zabrala i na stadiónu soupeře. Při třetím výjezdu v 7.kole 1.A třídy, kde je nováčkem, zvítězila na stadiónu Libuše 2:1. Kopaňákům se díky brankám Hollmotze a Lesa podařilo otočit výsledek a po dobré hře si zaslouženě odváží tři body.

FCPK B - AFK Slivenec 3 : 2    M 14.09.2019,  FCPK B
Rezerva v 1.A třídě poráží AFK Slivenec, adepta na postup do přeboru Prahy.
Přední Kopanina - AFK Slivenec se netají postupovými ambicemi z 1.A třídy, přesto na Kopanině v 6.kole prohrál s B týmem FC Přední Kopanina 2:3. Domácí rozhodli o utkání zejména v první půli, ve které jasně dominovali a vedli 3:0. Slivenec po přestávce potvrdil kvalitu, vrátil se do zápasu, ale na vyrovnání nedosáhl. Druhá výhra FCPK B, celkem osm bodů a desátá pozice v průběžné tabulce.

SK Zbraslav - FCPK B 4 : 3    M 08.09.2019,  FCPK B
Kopanina nabrala za dvanáct minut manko tří gólů. Srovnala, ale prohrála.
Zbraslav - Zapomenuté dresy se Kopanině B v 5.kole 1.A třídy vymstily. Jen krátké rozcvičení a za dvanáct minut to bylo 3:0 pro soupeře. Pak se Kopaňáci do domácích zakousli a výsledkem bylo srovnání na 3:3 v 53. minutě. Ve snaze zápas rozhodnout však přišla vítězná branka domácích. Kopanina navíc přišla o zraněného Řežábka, kterého odvezla sanitka s poraněným ramenem. Pro potyčku nedohrál Mejdr, který strčil do domácího Sedláčka. Ten dostal také červenou za faul na Mejdra.

FCPK B - FK Zlíchov 1914 4 : 2    M 01.09.2019,  FCPK B
Z jasného zápasu drama. Se Zlíchovem ztráta vedení a honička v závěru.
Přední Kopanina - Rezerva FCPK hrála dlouho jasný zápas doma se Zlíchovem až nakonec málem o body přišla. Bombarďák Daniel Urban si zašel poladit střeleckou formu do béčka a do poločasu dal dva góly. Další šance zůstaly neproměněny a Zlíchov srovnal. Zaslouženou výhru Kopanina B strhla až v úplném závěru po brankách Janíčka a znovu Urbana.