Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Hanus Michal
Novotný Karel

Přehled dalších událostí

Starší žáci (U15) - SK Ďáblice B 6 : 1    M 14.04.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci si připisují první vítězství na jaře. Posouvají se díky tomu v tabulce o pár míst nahoru!
Přední Kopanina - V neděli dopoledne nastoupili do svého třetího jarního mistráku starší žáci. Ve čtrnáctém kole 1. A třídy je čekal doma U Drahušky souboj s týmem Ďáblic B. Jednalo se o důležitý zápas v boji o záchranu. Poslední FCPK měla o bod méně než Ďáblice, a tak se v tomto duelu hrálo o hodně. Domácí začali lépe, v 17. minutě se poprvé prosadili a už o minutku později opět vsítili branku. Do poločasu dal každý tým ještě po jednom gólu, a tak se strany měnily za stavu 3:1. V druhé půli však už modročervení svému soupeři nedovolili vrátit se zpět do hry, a trefili se ještě třikrát. Po dvou brankách dali kopaninští Bošek a Buleca, a FCPK U15 si tak připsala první výhru a důležité tři body!

FC Zličín - Starší žáci (U15) 6 : 2    M 07.04.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci na Zličíně utkání nezvládli. Druhá jarní prohra.
Zličín - Do těžkého utkání v neděli 7.4. nastoupili starší žáci FCPK. Ty čekal zápas na hřišti Zličína, který sídlí na třetím místě a je v dobré sérii. Modročervení jsou v tabulce na poslední příčce a nutně potřebují body, aby bojovali o udržení. Roli favorita domácí potvrdili už brzy v zápase, kdy se v osmé minutě ujali vedení. Ve 21. minutě svůj náskok navýšili na 2:0, avšak hosté z Kopaniny odmítli rozmávat bílou vlajku. Během deseti minut se jim podařilo skóre srovnat, když se nejprve prosadil Vovkanič a následně Hanus. Strany se tak měnily za remízového stavu. Druhý poločas však Kopaňákům bohužel vůbec nevyšel a Zličín ukázal svou kvalitu. Rychle opět vyšel do vedení, a to už jen navyšoval. V druhé půli se domácí prosadili dohromady 4x, a zápas tak nakonec vyhráli 6:2

Starší žáci (U15) - TJ Sokol Stodůlky B 0 : 6    M 29.03.2024,  Starší žáci (U15)
Na úvod jarní části sezony starší žáci dostali lekci od Stodůlek.
Přední Kopanina - První mistrovské utkání po zimní pauze odehráli starší žáci v pátek 29.3. na domácí půdě U Drahušky. Jednalo se o zápas proti Stodůlkám B, které jsou na šestém místě. Bohužel však Kopaňáci navázali na poslední tři přípravná klání, kdy všechna prohráli. Trenér Martin Skočdopole byl s výkonem velmi nespokojený a vyčetl svému týmu především touhu vyhrát. Modročervení se ani jednou neprosadili a soupeř naopak vsítil šest branek. Konečné skóre FCPK 0:6 Stodůlky B.

Sokol Bílá Hora - Starší žáci (U15) 2 : 0    P 17.03.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci v generálce podlehli Bílé Hoře.
Bílá Hora - Svůj celkově osmý zápas v tomto kalendářním roce odehráli v neděli 17.3. starší žáci FCPK. Jednalo se o poslední přípravu před prvním jarním kolem soutěže. Soupeřem byla Bílá Hora. Trenér Kopaňáků Martin Skočdopole dal najevo, že z tohoto klání vyšel velmi zklamaný. Modročerveným se zápas nepovedl a po třetí v řadě prohrávají.

AFK Slavoj Podolí Praha - Starší žáci (U15) 4 : 0    P 03.03.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci nezvládli přátelák proti Slavoji Podolí.
Podolí - Starším žákům FCPK před týdnem skončila zimní liga, ve které odehráli pět utkání a dostali se až do finále, a tak tento víkend nastoupili do přátelského zápasu na půdě Slavoje Podolí. S tímto soupeřem je U15 ve stejné soutěži, a tak se jednalo o příležitost porovnat síly před záčátkem jarní soutěže. Bohužel Kopaňáci v tomto souboji nepůsobili dostatečnou chtivostí hrát, a Podolí tak mělo ze hry mnohem více. Nakonec domácí vyhráli 4:0.

SK Uhelné sklady Praha - Starší žáci (U15) 5 : 1    T 25.02.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci ve finále zimní ligy bohužel podlehli Uhelným skladům.
Bílá Hora - V neděli 25. února nastoupili starší žáci Přední Kopaniny do svého pátého, a tedy posledního, utkání letošní zimní ligy. Jednalo se o finále celého turnaje pořádaného na Bílé Hoře, a soupeřem byl tým Uhelných skladů. Modročervení se narozdíl od prvního vzájemného zápasu s tímto sokem nyní sešli v dobré sestavě a cítili, že by protivníkovi mohli oplatit vysokou porážkou a obhájit titul z loňského ročníku. Jenže na hřišti to tak nevypadalo. Uhelky od začátku převzaly otěže hry a již během první půle nasázely Kopaňákům čtyři branky. Bohužel tak bylo rozhodnuto po úvodních 45 minutách. V druhé půli FCPK dala alespoň jeden gól, kdy se krásně trefil Jeřábek, ale na víc se nezmohla. Uhelné sklady zaslouženě vítězí v zimní lize, gratulujeme.

Starší žáky Přední Kopaniny čeká finále zimní ligy s Uhelnými sklady     21.02.2024,  Starší žáci (U15)
Bílá Hora - Pro starší žáky se zatím nejedná o vydařenou sezonu. Po první polovině soutěže se nachází na jedenáctém místě s dvěma výhrami z jedenácti utkání. Nyní však přichází naděje na otočení dosavadního průběhu ročníku v podobě letošní zimní ligy pořádané Bílou Horou. V té vyhráli Kopaňáci tři ze svých čtyř klání, k tomu přidali i vítězství v přáteláku s Nebušicemi, a v neděli budou hrát o titul mistra zimní ligy 2024. Soupeřem však bude silný tým Uhelných skladů, který modročerveným udělil jejich jedinou dosavadní porážku tohoto kalendářního roku. Jednalo se o vůbec první letošní zápas, 14. ledna, kdy Uhelky porazily dosti slepený a improvizovaný celek FCPK výsledkem 11:2.

Sokol Bílá Hora A - Starší žáci (U15) 2 : 10    T 18.02.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci poráží domácí Bílou Horu a postupují do finále zimní ligy!
Bílá Hora - V neděli odehráli starší žáci Přední Kopaniny svůj čtvrtý zápas letošní zimní ligy. Po soubojích s Uhelnými sklady, Bílou Horou B a Ruzyní se nyní utkali s "A" týmem domácí Bílky. Obě mužstva měla před zápasem stejný počet bodů, a tak se jednalo o duel, který rozhodne, kdo postoupí do finále tohoto dlouhodobého turnaje. Modročervení od začátku nasadili skvělý výkon, který si drželi po celou dobu, a soupeře přehrávali. To nakonec vyústilo ve vysokou výhru 10:2, kdy si Hanus připsal hattrick. Kopaňáci si to tak rozdají s Uhelkami o titul mistra zimní ligy!

Zápas žáků s Podolím se ruší. Víkend je volný.     03.02.2024,  Starší žáci (U15)
Praha - Dlouho naplánovaný zápas starších žáků Přední Kopaniny na umělé trávě na Kavčích horách v termínu neděle 4.2.2024 od 15 hodin proti AFK Slavoj Podolí se ruší. Důvodem je malý počet hráčů na straně soupeře.

TJ Ruzyně - Starší žáci (U15) 1 : 4    T 28.01.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci si připisují druhé vítězství v zimní lize!
Bílá Hora - V neděli 28. ledna pokračovali starší žáci FCPK ve své cestě zimním turnajem pořádaném na Bílé Hoře. Poté, co v úvodním zápase podlehli Uhelným skladům, následně porazili domácí Bílku a nyní je čekala Ruzyně. Modročervení museli skóre otáčet, Ruzyně se totiž ujala vedení brzy v zápase. Toho se však Kopaňáci nezalekli a naopak přidali. Do přestávky srovnali a strany se měnily za stavu 1:1. Druhá půle už byla jen kopaninská. Starší žáci přidali tři branky a vyhráli další utkání!

FC Nebušice - Starší žáci (U15) 0 : 3    P 27.01.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci porazili v přípravě Nebušice. Hrálo se umělce Mezinárodní školy ISP Prague.
Nebušice - Už třetí zápas v lednu odehráli starší žáci Přední Kopaniny. Dvakrát se představili na turnaji Bílé Hory, teď si navíc domluvili přátelský zápas v sousedních Nebušicích. Na umělé trávě zdejší Mezinárodní školy ISP Prague porazili tým FC Nebušice 3:0. Branky dávali Novotný, Jeřábek a Vovkanič. Hned zítra hrajeme proti Ruzyni.

Sokol Bílá Hora B - Starší žáci (U15) 0 : 17    T 21.01.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci si druhým zápasem v zimním turnaji napravili chuť vysokou výhrou.
Bílá Hora - Druhý zápas tohoto kalendářního roku odehráli starší žáci v zimním turnaji proti rezervě domácí Bilé Hory. A jednalo se o naprosto odlišné utkání oproti tomu prvnímu s Uhelnými sklady. Kopaňáci řídili hru a předvedli hezký fotbalový výkon, díky čemuž porazili pořadatelský tým 17:0. Příští víkend FCPK U15 čeká přátelák proti rivalům z Nebušic.