vedoucí mužstva

Přehled dalších událostí

FCPK B - SK Libuš 3 : 2    M 14.04.2024,  FCPK B
Libuš je proti FCPK marná. Kopaninu zatlačil Holouš a last minut gól Hájka.
Přední Kopanina - Zápas 22. kola 1.A třídy mezi Přední Kopaninou B a Libuší uzavíral program víkendu. Béčko bylo posledním kopaninským týmem, který šel do hry. Čekala se výhra domácího týmu, vždyť U Drahušky hrál třetí tým proti čtrnáctému. Nakonec to tak dopadlo. Cesta Kopaniny ke třem bodům však byla trnitá. První poločas prohrála, pak inkasovala sedm minut před koncem na 2:2, ale vše zachránil v poslední minutě nastavení Štěpán Hájek.

FK Zlíchov 1914 - FCPK B 1 : 1    M 23.03.2024,  FCPK B
Bod ze hřiště soupeře. Remízu pro béčko se Zlíchovem zajistil Filip Bradáč.
Podolí - V 19. kole pražské 1.A třídy skončilo utkání Zlíchov - Přední Kopanina B nerozhodně 1:1. Zápas byl sehrán na umělé trávě v Podolí, kterou si zlíchovský klub pronajal, aby ušetřil svou přírodní trávu v začátku jara. Domácí vyhráli první půli, Kopanina B druhou. Jediný gól Kopaniny vstřelil Filip Bradáč a byla to už jeho sedmá branka v tomto ročníku. K tomu přidal dva góly za áčko v přeboru. Kopanina B se nadále drží v TOP 5 této druhé nejvyšší pražské soutěže.

SC Olympia Radotín - FCPK B 4 : 2    M 16.03.2024,  FCPK B
Z Radotína rezerva bez bodu. Dostat čtyři góly, těžko přemýšlet o úspěchu.
Radotín - Čtyři branky dostali fotbalisté Přední Kopaniny B v Radotíně od domácí Olympie a prohráli 2:4. Velkému počtu inkasovaných branek nezabránil ani obránce Krejčí a gólman Zavadil, kteří se oba rozehrávají v béčku po zranění. Kopanina B tak nenavázala na výhru z minulého týdne proti Modřanům. V tabulce je z toho třetí příčka a za týden zápas s devátým Zlíchovem. Góly FCPK B dávali Veleba a právě Krejčí. Na domácí straně zaujal hattrick Leo Bužíka.

FCPK B - SK Modřany 3 : 0    M 10.03.2024,  FCPK B
Úspěšná jarní premiéra béčka. S Modřany dalo tři góly, žádný nedostalo.
Podolí - Rezerva Přední Kopaniny odstartovala jarní část 1.A třídy skvěle. Modřanům dala tři góly a gólman Matějka udržel čisté konto. V tabulce se posun na druhé místo před Aritmu B, která zaváhala doma s Uhelnými sklady. První jsou Kbely s náskokem pěti bodů. Kopanina má celkem 34 ze šestnácti odehraných kol. Úspěšnými střelci proti Modřanům byli Bradáč, Razetto a Klouček. Svou premiéru za muže měli v tomto zápase dorostenci Novák a Smejkal. V příštím kole čeká rezervu Radotín.

FCPK B - Spartak Kbely 1 : 2    M 05.11.2023,  FCPK B
Přední Kopanina -

Slovan Bohnice - FCPK B 1 : 6    M 28.10.2023,  FCPK B
Rezerva pokračuje na prvním místě. S Bohnicemi si s přehledem poradila!
Bohnice - Béčko Kopaniny splnilo povinnost. V zápase prvního s posledním veze 3 body z Bohnic po výhře 6:1 ve 13.kole 1.A třídy. Vzhledem k odloženému zápasu áčka se v sestavě rezervy objevil i Daniel Urban a zaznamenal hattrick. Jeden gól dal Veleba a dva dodal dorostenec Sellers! Premiéru za muže měl teprve šestnáctiletý Omar Rahimič. Kopanina B má ze 13 zápasů 10 výher a s 31 body je v čele tabulky. Budeme sledovat jak si v neděli povedou naši soupeři. Od Aritmy B se čeká domácí výhra nad Radotínem, šlágrem kola je souboj třetího se čtvrtým, Kbely hostí Modřany.

FCPK B - SK Uhelné sklady Praha 2 : 0    M 22.10.2023,  FCPK B

FK Meteor Praha VIII B - FCPK B 4 : 2    M 15.10.2023,  FCPK B
Kopanina B odmítla šanci jít do čela. Kbely padly, Kopaňáci bohužel taky.
Bedřichovská - Šest kol v řadě vyhráli, celkem osmkrát v deseti kolech. V tom jedenáctém narazili. Kopaninské béčko prohrálo s béčkem divizního Meteoru 2:4. Je to druhá prohra Kopaniny B v aktuální sezóně 1.A třídy. Kopaňáci tak nevyužili šanci jít do čela, protože lídr tabulky Spartak Kbely překvapivě nezvládl domácí zápas s Řeporyjemi. Klopýtnutí obou týmů využila třetí Aritma B a bodově se dotáhla. Příště Kopanina B doma U Drahušky s Uhelnými sklady.

FCPK B - Sokol Cholupice 5 : 1    M 08.10.2023,  FCPK B
Rezerva udržela sérii i proti Cholupicím a nadále prohání vedoucí Spartak Kbely
Přední Kopanina - Byla to jednoznačná partie. V 10.kole 1.A třídy si Cholupice odvezly z Kopaniny pět gólů. Sice šly z penalty do vedení, ale domácí do poločasu otočili na 2:1 a po pauze přidali další tři branky. Kopanina B měla utkání plně pod kontrolou a nadále čeří vody na čele tabulky, kde je druhá jen bod za Spartakem Kbely. Ten se trápil v Radotíně a na 2:1 skóroval až v 98. minutě. Kopanina má na kontě už osm výher z deseti zápasů, vyhrála šest posledních kol. Příště Kopaňáky prověří rezerva divizního Meteoru.

TJ AFK Slivenec - FCPK B 0 : 2    M 30.09.2023,  FCPK B
Béčko pět výher v řadě, celkem už sedm. Naposledy 2:0 ve Slivenci.
Slivenec - Rezerva Přední Kopaniny v 1.A třídě prožívá skvělý podzim. Vyhřívá se na druhém místě pouze o jediný bod za Spartakem Kbely. Naposledy v 9.kole svěřenci trenéra Kolouška vyhráli ve Slivenci 2:0. V první půli se trefil Bradáč, ve druhé Šalanský. Kopanina B má bilanci 7 výher, 1 remíza a 1 prohra. V příštím kole přivítá doma Sokol Cholupice.

FCPK B - SK Aritma Praha B 6 : 2    M 24.09.2023,  FCPK B
Derby pro Kopaninu B. Rezerva Aritmy poprvé v sezóně prohrála. U letiště!
Přední Kopanina - V neděli 24.9. se na kopaninském stadionu U Drahušky konalo derby Prahy 6 v 1.A třídě. K letišti přijel lídr soutěže Aritma B. Celek, který ještě neprohrál a v prvních sedmi zápasech ztratil pouze 2 body. Z Kopaniny však divizní rezerva odjela s prázdnou po prohře 2:6. Kopaninský tým má z osmi kol šest výher, jednu remízu a jednu prohru. Čtvrtá výhra v řadě a skóre 22:3 od porážky se Zlíchovem. Aktuálně druhé místo o jediný bod za Spartakem Kbely. Příště venku Slivenec.

SK Libuš - FCPK B 1 : 7    M 16.09.2023,  FCPK B
Rezerva si na Libuši zastřílela. Razettův hattrick pomohl ke třetí výhře v řadě.
Libuš - Kopanina B v 1.A třídě válí, ze sedmi kol pět výher, jedna remíza, nejméně inkasovaných branek (5) a spolu se Spartakem Kbely nejvíce vstřelených (29). V 7. kole to byl jasný triumf v Libuši, kde už půle 5:0 rozhodla o všem, celkově 7:1. Podařená premiéra nových venkovních dresů Joma ala Manchester City nebo Lazio. Kopanina B je třetí jen tři body za vedoucí Aritmou B a už za týden se hraje derby těchto týmů U Drahušky. Výkop je kvůli velkému derby "S" přesunut už na 14 hodinu. Buďte u toho.