TJ Sokol Řepy B
1:4
[1:1]

Mladší žáci uspěli na půdě Sokolu Řepy. Čtvrtá jarní výhra!

Řepy - Mladší žáci FCPK pokračovali ve své úspěšné sezoně na hřišti Sokolu Řepy B, který sídlí na osmém místě s devatenácti body. Mladší žáci šli do tohoto utkání jakožto favorit z druhého místa, a tuto roli naplnili. Otevřeli skóre ve dvanácté minutě, kdy se trefil Oliver Tsang; následně se však domácím podařilo srovnat a do přestávky stav 1:1 vydržel. Modročervení tedy museli svrhnout výsledek v druhé půli na svou stranu, aby ještě nedovolili Barrandovu získat titul. To se jim povedlo, a již během prvních sedmi minut poločasu vstřelili dvě branky. Poté Kopanina skórovala ještě jednou, když Pavel Vobořil zaznamenal svůj druhý gól duelu. Mladší žáci si tak připsali čtvrtou jarní výhru.

Hodnocení trenéra - Petr Helík:

Utkání jsme začali aktivněji a hned na začátku jsme si vypracovali pár slibných příležitostí. Naši aktivitu přeměnil v gól Tsang střelou ze střední vzdálenosti. Soupeř po inkasované brance ožil, vyrovnal na 1:1 a do poločasu zahrozil a dalšími nebezpečnými akcemi. Druhý poločas už byl v naší režii a soupeře jsme pustili k pár šancím, ve kterých nás podržel Tauš. Po gólu Žáčka a dvou gólů Pavla Vobořila jsme si z Řep odvezli vítězství 4:1.

Tauš - Farář, Petr Vobořil, Procházka - Hanus, Tsang, Žáček - Pavel Vobořil. Náhradníci: Ulbrich, Novotný, Cestr. Trenéři: V. Kočí, P. Helík.

12. Tsang (0:1), 40. Žáček (1:2), 42. Vobořil Pavel (1:3), 53. Vobořil Pavel (1:4)