SK Střešovice 1911 C
7:1
[4:0]

Mladší žáci si bez problémů poradili se Střešovicemi.

Přední Kopanina - V neděli odpoledne vběhli do akce mladší žáci. Ti doma přivítali celek Střešovic C, který se nachází na deváté příčce s šestnácti body. Po třech zápasech bez výhry se potřebovali Kopaňáci vrátit zpět do vítězných kolejí, aby stále zachovali šanci na titul. Tato snaha byla vidět i v utkání. Již v osmé minutě domácí vedli 2:0, kdy se trefili bratři Vobořilové. Do výměny stran se modročervení prosadili ještě dvakrát, a do šaten se tak šlo za stavu 4:0. V druhé půli pokračovalo show Pavla Vobořila, který se v tomto duelu prosadil celkem pětkrát, a i díky tomu nakonec FCPK porazila Střešovice 7:1. Mladší žáci tedy o prvenství v soutěži stále bojují, ale vedoucí Barrandov si zároveň situaci s přehledem hlídá. Se čtyřmi utkáními do konce lídr vede o osm bodů.

Hodnocení trenéra - Gabriel Halák:

Zápas měl celou dobu náboj, který se mi líbil. Hráči se snažili, šli do každého souboje naplno a ničeho se nebáli. Jediné co bych zlepšil, je rychlejší vytahování obrany když máme protiútok, aby nevznikala taková mezera mezi obrannou a útočnou řadou. Herně jsme byli lepší, a tomu odpovídal i výsledek.

Ulbrich - Novotný, Zálešák, Farář - Žáček, Tsang, Petr Vobořil - Pavel Vobořil. Trenér: Gabriel Halák.

7. Vobořil Pavel (1:0), 8. Vobořil Petr (2:0), 27. Vobořil Pavel (3:0), 30. Vobořil Pavel (4:0), 40. Vobořil Pavel (5:0), 69. Vobořil Pavel (6:1), 70. Tsang (7:1)